قهوه با قارچ گانودرما دکتر بیز

یکی از اصلی ترین چالشهایی که در حال حاضر مصرف کنندگان قارچ گانودرما و فرآورده های گانودرما در کشورمان با آن رو به رو هستند، تعدد مراکز فروش قهوه گانودرما و قارچ گانودرما مخصوصا در فضای مجازی از جمله پیج های اینستاگرامی وسایت های واسطه ای می باشد که منجر به ایجاد اختلاف قیمت قهوه گانودرما در بازار و فروش قارچ گانودرما با کیفیت های متفاوت شده است و این سوال را به وجود می آورد که معتبر ترین مرکز برای خرید قارچ گانودرما و قهوه گانودرما کجاست و مناسب ترین قیمت قهوه گانودرما و قیمت قارچ گانودرما چقدر است.

قهوه با قارچ گانودرما دکتر بیز

در مورد محصولات خوراکی علی الخصوص محصولات سلامت محور یکی از مهم ترین نکات خرید محصول معتبر از فروشنده معتبر است. متاسفانه در سال های اخیر فروشندگان بسیاری اقدام به فروش قهوه گانودرما با قیمت های متفاوت کرده اند که تشخیص فروشنده اصلی و معتبر را سخت نموده است.جهت خرید و استعلام قیمت قهوه فوری گانودرما دکتر بیز  تنها می توانید به نمایندگان مستقیم این شرکت از جمله همین سایت مراجعه نمایید.

نکته ی قابل توجه در رابطه با محصولات دست کاری شده و غیر اصلی شرکت بیز این است که به لحاظ شکل ظاهری هیچگونه تفاوتی با محصول اصلی ندارند چرا که عمده ی محصولات غیر مطمین، محصولات تاریخ گذشته ی خود کمپانی بیز هستند که فقط تاریخ تولید و انقضای حک شده بر روی محصول پاک شده و تغییر کرده و در موارد معدودی نیز محصولات دستکاری شده ای که محتویات داخل ساشه های آن ها تغییر کرده هم به چشم می خورد.

در رابطه با پیج های اینستاگرامی باید گفت بسیاری از افرادی که در این پیج ها فعالیت می کنند عمدتا بازاریابان مستقل خود شرکت بیز هستند که محصول اصلی را به فروش می رسانند اما در مقابل بسیاری از افراد سودجوی دیگری هم وجود دارند که خود را نمایندگی قهوه گانودرما و یا از مراکز فروش قهوه گانودرما معرفی کرده و با سوء استفاده از عنوان بیز و گانودرما اقدام به فروش محصولات تاریخ گذشته و یا دست کاری شده می کنند در مجله GCORG عرضه نمی گردد و یکی از دلایل اصلی نیز مواردی است که به آنها اشاره کردیم. در رابطه با سایر سایت های فروشگاهی و واسطه ای نیز که امکان خرید قارچ گانودرما و قهوه ی گانودرما از آنها وجود دارد، یک دلیل مهم وجود دارد که چرا از این سایتهای واسطه ای و فروشگاهی نباید قارچ گانودرما خرید:

در سایتهای فروشگاهی و واسطه ای هر شخصی می تواند به فروش  قهوه ی موکا دکتر بیز  اقدام کند، پس در نتیجه بسیاری از قهوه های گانودرمایی که در این سایتها مشاهده می کنیم توسط افرادی متفرقه در حال عرضه شدن هستند. به همین دلیل تنوع و اختلاف قیمت قهوه قارچ گانودرما و یا سایر محصولات سلامت محور شرکت بیز در این سایتها که تعدادشان هم کم نیست، انقدر زیاد است.

بسیاری از افراد در واقع فقط به این موضوع که این سایتهای واسطه ای معتبر و شناخته شده هستند بسنده می کنند و به موضوعات دیگر توجهی ندارند در صورتی که معتبر بودن این سایتها الزاما به معنای معتبر بودن محصولی که در این سایتها به فروش می رسد نیست و همین اختلاف و تنوع قیمت محصولات گانودرما در این سایتها گواه این مدعاست. پس در نتیجه ثبت سفارش قارچ گانودرما و خرید قهوه گانودرما از هر سایت واسطه ای و فروشگاهی که به صورت تخصصی در زمینه ی گانوتراپی فعالیت نمی کند، مطمینا نمی تواند خرید قابل اطمینانی باشد.

 قارچ گانودرما

موضوع مهم دیگر، خرید قارچ گانودرما سالم و  خرید پودر گانودرما می باشد چرا که با افزایش تمایل مردم به مصرف قارچ گانودرما، به تعداد افرادی که قارچ گانودرمای بی کیفیت، تقلبی و داراری ناخالصی های فراوان را عرضه می کنند هم روز به روز افزوده می شود.

با توجه به جدید بودن این محصول در کشور ما و نبود تخصص و دانش کافی در این زمینه امکان تشخیص قارچ گانودرما لوسیدوم اصل از نمونه های تقلبی و بی کیفیت آن بسیار سخت می باشد و برای یک مصرف کننده عملا غیر ممکن خواهد بود مخصوصا زمانی که قصد مصرف قارچ گانودرما را به شکل پودر شده داشته باشد.

همانند قهوه های گانودرما، قیمت اصولی و منطقی محصول می تواند در اینکه محصولی با کیفیت را میخریم یا نه، نقش موثری را ایفا کند چرا که معمولا قیمت پودر قارچ گانودرما و قیمت قارچ گانودرما سالم، به عوامل زیادی بستگی دارد عواملی مانند:

اینکه کدام قسمت قارچ گانودرما عرضه می شود چون بیشترین خاصیت قارچ گانودرما در کلاهک قارچ می باشد که طبیعتا بالاترین قیمت را هم دارد

اینکه نژاد و گونه ی اصلی قارچ گانودرما عرضه شده چه می باشد چراکه قارچ گانودرما داراری گونه های بسیاری است که ارزش غذایی و دارویی کمتری به نسبت قارچ گانودرما لوسیدوم که ارزشمند ترین گونه ی آن می باشد دارد و دارای قیمتی به مراتب کمتر از قیمت گانودرما لوسیدوم نیز هستند .

نحوه ی کشت قارچ گانودرما که می تواند در به وجود آمدن مولفه های ارزشمند نهایی آن نقش بسیاری داشته باشد که طبیعتا بر روی قیمت نهایی محصول هم تاثیرگذار خواهد بود

همچنین عوامل دیگری مانند زمان برداشت و شرایط نگهداری قارچ هم می تواند در قیمت قارچ گانودرما تاثیر گذار باشد

پس در نتیجه اگر قارچ گانودرما قیمت بسیار پایینتری داشته باشد به این معناست که احتمالا ارزش غذایی و کیفیت پایینتری به نسبت استانداردهای تعریف شده برای این قارچ دارا می باشد البته این موضوع به این معنا هم نیست که هر چقدر قارچ گانودرما قیمت بالاتری داشته باشد بهتر و خالص تر است بلکه این قیمت باید یک قیمت منظقی و بر اساس کیفتی که می خواهیم از گانودرما دریافت کنیم باشد.

با تمام این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که ” قیمت قهوه گانودرما ” مهمترین چیزیست که می توان از طریق آن به صحت محصول خریداری شده پی برد؛ مبلغی که بابت قهوه گانودرما دکتر بیز پرداخت می کنیم نه می تواند گرانتر از قیمت مصوب و تعریف شده ی محصول باشد و نه می تواند ارزان تر از آن باشد و اختلاف قیمت آن هیچ توجیهی اعم از تخفیف دار بودن محصولات، قیمت ارزانتر به دلیل فروش عمده، قرار گرفتن محصولات در جشنواره های فروش مناسبتی و … نمی تواند داشته باشد.از  خواص قهوه گانودرما لاته  این  نوشیدنی سالم با عصاره قارچ گانودرما و دانه های قهوه بوداده ساخته شده است در درمان بسیاری از  بیماری ها کاربرد دارد.  گانودرما لوسیدوم، در چین باستان با نام “قارچ جاودانگی” شناخته می شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهوه با قارچ گانودرما دکتر بیز" هستید؟ با کلیک بر روی کسب و کار ایرانی, پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهوه با قارچ گانودرما دکتر بیز"، کلیک کنید.