مدل سازی برای کنشگری و نوآوری دختران در تهران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

مدل سازی برای کنشگری و نوآوری دختران در تهران - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg، مریم اردبیلی در نخستین نشست مدیران امور زنان و خانواده مناطق 22 گانه در سال جدید اظهارکرد: امسال، سال اکران همه اقدامات در حوزه بانوان است.

وی با بیان اینکه از سال گذشته نهضت نوسازی و بهسازی زیرساخت های ویژه بانوان آغاز شده است افزود: این فرآیند در سال جاری نیز با توجه به بودجه های در نظر گرفته شده؛ ادامه خواهد داشت.

مشاور شهردار تهران در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: آقای زاکانی بر تقویت و ارتقای حوزه بانوان تاکید دارند و خواستار افزایش وسیع تر حیطه کاری در این حوزه هستند.

اردبیلی تاکید کرد: تلاش شده هر آنچه از گذشته و تجربه های قبل به دست ما رسیده و هر آنچه که در طول سال گذشته تجربه شده است، احیا، ابقاء، تثبیت و ارتقا داده شود.

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران همچنین با بیان اینکه سعی بر این بوده که نیازهای روز جامعه به ویژه پایتخت در حوزه دختران و زنان شناسایی شود، ادامه داد: کنشگری، نوآوری، رویکردهای جدیدی که در شرایط کنونی، دختران و البته شهر ما به آن نیاز دارند باید شناسایی و برای آن مدل سازی شود. برخی از مدل هایی که در سال گذشته طراحی شده، بسیار نوآورانه و در ایجاد تحول و یادگیری موثر بوده است که این روند باید ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در اداره کل امور زنان و خانواده انباشتی از تجربه و دایره وسیعی از پروژه های متعدد و متنوعی را با کمک هم احصا کرده ایم، خاطرنشان کرد: اگر نگوییم صددرصد اما ضریب شاملیت بسیار خوبی را پوشش داده ایم. همچنین در همین دوره مدیریت شهری سعی کرده ایم، نقاطی از اقشار، سنین و نیازهای زنان و دختران که باقی دستگاه های مسیول زمین گذاشته اند را تا حد توان، پوشش دهیم.

اردبیلی تاکید کرد: رویکرد ما پر کردن خلاهای شهر تهران در حوزه زنان و دختران است. این خلاها کماکان بسیار زیاد است اما در بسیاری از مدل های کاری مثل «هزار امید» توانسته ایم موفق عمل کنیم.

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران اضافه کرد: در سال جاری باید اقدامات خوب را تثبیت و محکم و برای سایر خلاها، راهکار پیدا کنیم تا گروه های اجتماع محور، ماندگار بمانند و شهروندان از ثمره آن بهره مند شوند.

وی با تاکید بر این موضوع که امسال، سال توسعه و تثبیت است تصریح کرد: خیلی مهم است که بدانید امسال، سال اکران همه اقدامات در حوزه بانوان است. یعنی ما باید به عموم جامعه این آگاهی را در خصوص شهری بدهیم که بانوانش کنشگر هستند، نوآوری دارند و مسایل را حل و فصل می کنند.

اردبیلی با اشاره به این موضوع که ایجاد اتمسفر مثبت در فضای شهر برای خلق اتفاق های خوب، ضروری است ادامه داد: باید تجارب مثبت را به خوبی به اشتراک بگذاریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدل سازی برای کنشگری و نوآوری دختران در تهران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدل سازی برای کنشگری و نوآوری دختران در تهران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.