شرط جالب شمسایی برای تمدید قرارداد با تیم ملی

شرط جالب شمسایی برای تمدید قرارداد با تیم ملی

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ وحید شمسایی در حاشیه بازگشت تیم ملی فوتسال ایران پس از قهرمانی در جام ملت های آسیا گفت: خدا راشکر می کنم به جام قهرمانی رسیدیم. دو سال پیش در فینال به ژاپن باختیم و ناراحت بودیم که نتوانستیم جام را تقدیم مردم کنیم. از مردم که دوسال صبر کردند و ممنونم که خوشبختانه امروز با جام بازگشتیم. همه زحمت کشیدند و همراه بودیم.

به نقل از مجله gcorg سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با تقدیر از حمایت های صورت گرفته افزود: بابت تمام زحماتی که آقای مهدی تاج رییس فدراسیون، احسان اصولی رییس سازمان لیگ فوتسال و تک تک مدیران فدراسیون و حتی باشگاه ها کشیدند، تشکر می کنم. خوشحالم سیزدهمین قهرمانی ایران رقم خورد که من به نیت سیزده رجب و میلاد حضرت علی (ع) آن را می بینم و فکر کنم این بهترین هدیه ای بود که ما می توانستیم خدمت مردم تقدیم کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره تاثیر کار تیمی در خلق این قهرمانی تاکید کرد: من هیچ موقع نقش خودم را کم و زیاد نمی کنم. همه ما یک تیم هستیم، هر کسی وظیفه خودش را دارد و من مسیولیت فنی تیم را دارم. مسیر خوبی بود و همه همراه بودیم.

او درباره زمان تمدید قراردادش تصریح کرد: پدیده های نوظهور و جدیدی مثل فرانسه، هلند، تاجیکستان، افغانستان و اوکراین به جام جهانی راه یافتند. این نشان می دهد هیچ تیمی نمی تواند بگوید که بگوید من برنده ام. برنامه ریزی می خواهد. در مورد قراردادم می گویم که من پیش از جام ملت ها نیز می توانستم تمدید کنم ولی خودم خواستم که اگر قهرمان شدم، تمدید می کنم. اگر قهرمان نمی شدم، می رفتم خانه.

وی ادامه داد: با قهرمانی بازگشتم و باید با فدراسیون فوتبال به یک جمع بندی برسیم. وقتی بتوانیم بهترین باشیم، می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم. باید شرایط خوب را نیز جلوی پایمان بگذارند، بازی دوستانه باید داشته باشیم. از ما تمرین و از بچه ها هم سختی و آن موقع می توانیم به دنبال هدف های بزرگ باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص کیفیت جام ملت های آسیا یادآور شد: افغانستان که بازیکنش در لیگ ایران بازی می کنند. خیلی خوشحالم که یک ایرانی توانسته تیم را بالا بیاورد. در سطح دنیا نیز همین طور است، شما قبلا اسمی از مراکش می شنیدید؟ الان می آید هفت گل به آرژانتین می زند و قهرمان آفریقا می شود. از طرف دیگر فرانسه 20 روز پیش برزیل را سه بر دو شکست می دهد. همه تیم ها دارند تلاش می کنند با قدرت و سرعت و نباید از این قافله جا بمانیم.

شمسایی گفت: ژاپن، قهرمان دوره قبل در مرحله گروهی حذف می شود. این نشان می دهد چقدر کیفیت تیم ها بهتر شده است چون دنبال بهترین ها می روند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرط جالب شمسایی برای تمدید قرارداد با تیم ملی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرط جالب شمسایی برای تمدید قرارداد با تیم ملی"، کلیک کنید.