سرمربی جدید نفت آبادان: شیر زخمی باز هم شیر است

مجله gcorg/خوزستان سرمربی جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم در شرایطی قرار دارد که باید تلاش کنیم و حرف مان را در زمین بزنیم.

سهراب بختیاری زاده امروز (16 بهمن ماه) در جلسه معارفه خود در جمع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: برای من افتخار است که در این تیم هستم. صنعت نفت سابقه بزرگی دارد.

به گزارش مجله gcorg، وی خطاب به بازیکنان این تیم، گفت: شیر زخمی باز هم شیر است. فکر نکنید که چون تیم در پایین جدول است، شرایط آن خوب نیست. شخصیت بزرگ در این جا خودش را نشان می دهد کسی که افتاده است باید در سریع ترین زمان خود را جمع و جور کند و بلند شود و به راهش ادامه دهد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: اکنون وقت حرف زدن نیست. تیم در شرایطی قرار دارد که باید تلاش کنیم و حرف مان را در زمین بزنیم و این مهم ترین مسیله است. همین تلاش و حس فداکاری که نسبت به یکدیگر دارید  منجر به نتیجه خوب خواهد شد.

بختیاری زاده بیان کرد: من با شما بازیکنان رفیق و صادق هستم و کنار شما هستیم. خودتان را برای روزهای سخت آماده کنید. باید سخت تمرین و تلاش کنید تا نتیجه محقق شود و شک نکنید به همین صورت خواهد شـد.

وی عنوان کرد: باید از الان خودمان را برای بازی در جام حذفی آماده کنیم. ما باید به حریف احترام بگذاریم و نشان دهیم که شخصیت بزرگی داریم.

وی در پایان با تشکر از مجموعه باشگاه نفت آبادان گفت: قدردانی می کنم که این شانس به من داده شد تا در صنعت نفت آبادان کار کنم. 

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی جدید نفت آبادان: شیر زخمی باز هم شیر است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی جدید نفت آبادان: شیر زخمی باز هم شیر است"، کلیک کنید.