حادثه در باشگاه ورزشی بانوان بدون آسیب جانی/ علت در دست بررسی است

حادثه در باشگاه ورزشی بانوان بدون آسیب جانی/ علت در دست بررسی است

مجله gcorg/اصفهان مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: گزارشی از خروج دود دریافت شد که بلافاصله با حضور آتش نشانی ایمن سازی شد و علت آن در دست بررسی است.

منصور شیشه فروش در گفت وگو با مجله gcorg در خصوص آتش سوزی در یک باشگاه ورزشی بانوان اصفهان، اظهار کرد: حدود زمانی ظهر امروز گزارشی مبنی بر اینکه از موتورخانه یکی از باشگاه های ورزشی دود خارج می شود و بلافاصله عوامل آتش نشانی به محل اعزام شدند. ایمن سازی حریق و خروج دود انجام شده علت یابی آن در دست بررسی است که ببینیم موتورخانه چه آسیبی داشته است.

وی افزود: خوشبختانه مورد خاصی پیش نیامده، 2 نفر به بیمارستان الزهرا اعزام شده و 5 نفر نیز سرپایی مداوا شدند. ساختمان نیز تنها در بخش موتورخانه دچار دودزدگی شده که در حال برطرف شدن است.

مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان با بیان اینکع آتش نشانی در حال علت یابی این موضوع است، توصیه کرد: تمام باشگاه های ورزشی،تجاری و صنفی می بایست اصول ایمنی از نظر سیستم های برقی، اطفای حریق و اعلام خطر آتش را رعایت کرده و درهای خروجی را استاندارد کنند. اصول ایمنی را در همه مراحل عرضه و انبار محصول و فرایند کاری رعایت کنند. همه بخش های باید این موارد را انجام دهند.

به گزارش مجله gcorg، حوالی ظهر امروز (یکشنبه، 6 خرداد ماه) گزارشی از وقوع حریق در یک باشگاه ورزشی بانوان واقع در خیابان خاقانی به آتش نشانی اعلام شد که بنابر گفته مدیر مدیریت بحران استانداری اصفهان علت آن در دست بررسی و خوشبختانه آسیب جدی وارد نکرده است.

پایان خبر مجله gcorg 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه در باشگاه ورزشی بانوان بدون آسیب جانی/ علت در دست بررسی است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه در باشگاه ورزشی بانوان بدون آسیب جانی/ علت در دست بررسی است"، کلیک کنید.