پورموسوی: این جریان زیبای فوتبال است

پورموسوی: این جریان زیبای فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از تساوی تیمش برابر تیم گل گهر ابراز رضایت کرد.

به گزارش مجله gcorg، سیروس پورموسوی در نشست خبری پس از دیدار برابر گل گهر در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، اظهار کرد: از آقای افسری از بچه های گل گهر گله ای کنم. 100 نفر از هواداران ما از اهواز اینجا آمدند. ظاهراً در اسکان آن ها در ورزشگاه مقداری کم لطفی شد. باید پشت نیمکت خودمان بودند نه نقطه ای دیگر. برای ورودشان هم وقتی بازی رایگان است مگر باشگاه گل گهر نیاز به پول این 100 بلیط داشت؟ یا حداقل مهربانانه تر در جلسه می گفتند. از آقای دکتر محمدی مدیرعامل گروه ملی و آقای دکتر نجفی که واقعاً در نیم فصل دوم با حمایت هایی که از ما داشتند و خریدهایی که توانستیم انجام دهیم در وضعیت اقتصادی بد با توجه به مسیولیت اجتماعی خودشان از ما حمایت کردند و امروز هم این تساوی که برای ما ارزشمند بود که حکم برد را برای ما داشت چون مقابل تیم خوب گل گهر به بازی برگشتیم، به دکتر محمدی و اعضای هیات مدیره تقدیم می کنم.

وی افزود: بازی خوبی بود و هواداران فوتبال زیبایی دیدند. 4 گل داشت که در فوتبال ما یک گل هم به سختی به ثمر می رسد. هر دو تیم با کار تیمی به گل رسیدند و هیچ چیزی از ارزش های گل گهر کم نمی کند. مثل بازی رفت بازی زیبایی از کار درآمد. دیروز هم گفتم فوتبال گل گهر را می پسندم. فکر می کنم همه راضی بودند. درست است که 2 بر صفر به تساوی 2-2 برسد هوادار ناراحت شود اما واقعاً این جریان زیبای فوتبال است و خدا را شکر می کنم که در دیداری سخت، امتیاز حساس را بدست بیاوریم.

او در ادامه در خصوص جابجایی تمرین تیم گل گهر به خاطر تیم استقلال خوزستان و عدم اطلاع این تیم، به خبرنگار سوال کننده گفت: شما در حریان نیستی. آقای افسری سه بار به اهواز آمدند و در بهترین زمان ممکن باشگاه استقلال زمین تمرینی در اختیار آنها گذاشت. من دار و ندارم یک میلیون تومان است اما حاضرم با شما 100 میلیارد شرط ببندم که در زمین غدیر اهواز که متعلق به استقلال خوزستان است تمرین کرده. این چه ربطی دارد. من صحبتم این است که چرا با هواداران ما این رفتار را کردند؟ دیروز ساعت 7 بارندگی بود من چطور در بارندگی تیم را اینجا بیاورم؟ اگر از این بابت ناراحت است من عذرخواهی می کنم وظیفه سرپرست بود که به او اطلاع دهد. حرف حق جواب ندارد.

پورموسوی در ادامه به این خبرنگار گفت: من چیز دیگری می گویم شما چیز دیگر. شما چه سمتی دارید؟ مثل اینکه طرفدار و سخنگوی باشگاه گل گهر شدید. قانون می گوید هوادار پشت نیمکت تیمش باید باشد. مگر در آزادی. هوادار شما در اهواز پشت نیمکت خودتان هستند. به قضاوت بقیه می گذاریم.

پورموسوی درباره بازگشت تیمش در دو دقیقه پایانی و اینکه فکر این کام بک را داشت، گفت: از دقیقه 88 به 4-4-2 تبدیل شدیم. با بیرون رفتن حسن شوشتری از هافبک، دو مهاجم اضافه کردیم. گفتیم یا 3 بر صفر می شود یا برمی گردیم. ریسک کردیم. فوتبال یعنی ریسک کردن برخی اوقات می گیرد برخی اوقات نمی گیرد. در نیمه دوم با اشتباه گل خوردیم. اشتباه تیمی است چه گلر باشد چه دفاع. برخلاف جریان بازی گل دوم را خوردیم. توپ و میدان دست گل گهر بود اما بعد از گل اول رو به جلو حرکت کردیم اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. با تعویض هایی که انجام دادیم امیدوار بودیم که برگردیم. ما ریسک کردیم و خدا را شکر نتیجه گرفتیم.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پورموسوی: این جریان زیبای فوتبال است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پورموسوی: این جریان زیبای فوتبال است"، کلیک کنید.