انجام ۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/ ۸ نفر دستگیر شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

انجام ۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/ ۸ نفر دستگیر شدند - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، سردار جلیل موقوفه‌ای غروب یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته سه مأموریت ویژه پلیسی در استان به انجام رسید، ابراز داشت: این مأموریت‌ها در دامغان، میامی و آرادان با دستگیری هشت نفر طی عملیات مختلف همراه بوده است.

وی با بیان اینکه در مهمترین رویداد از یک پراید در محور معلمان_ دامغان مقدار چهار کیلو تریاک کشف شد، افزود: این خودرو از شرق کشور به سمت یکی از استان‌های شمالی در تردد بود که با هوشیاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در دامغان زمین گیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه طی این عملیات چهار نفر دستگیر شدند، ابراز داشت: با کشف این محموله که به صورت حرفه‌ای جا ساز شده بود خودرو توقیف و متهمان به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

موقوفه‌ای بابیان اینکه سه نفر از ارازل و اوباش معروف و سابقه دار در بخش کالپوش میامی دستگیر شدند، تصریح کرد: این افراد با ایجاد حریق عمدی، تیراندازی، سرقت و درگیری باعث ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی منطقه شده بودند.

وی با بیان اینکه این افراد در مخفیگاه خود به دام پلیس افتادند، افزود: چند تیغه سلاح نیز از محل اختفای آنها کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه سارق اماکن خصوصی آرادان طی عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال یافت، اضافه کرد: این سارق سابقه دار به انجام شش فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام ۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/ ۸ نفر دستگیر شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام ۳ ماموریت پلیسی در استان سمنان/ ۸ نفر دستگیر شدند – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.