کشف 40 میلیارد لوازم یدکی قاچاق خودرو در تهران

کشف 40 میلیارد لوازم یدکی قاچاق خودرو در تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از4500 پمپ برقی قفل در خودرو که به شکل قاچاق وارد کشور شده بود، خبرداد.

به گزارش مجله gcorg، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف انبار پمپ برقی قفل در خودرو از انباری در محدوده بزرگراه آزادگان شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد که مقادیری کالای خارجی در انباری در اتوبان آزادگان تخلیه و دپو شده تا در فرصتی مناسب در بازار توزیع شود.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از محل مذکور بازرسی کردند که در جریان آن مشخص شد، محل یک باب انبار کالای بازرگانی است که کالاهای موجود در آن در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است. ماموران همچنین مشاهده کردند که مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع پمپ برقی قفل در خودرو در محل دپو شده که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و لوازم یدکی کشف شده فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی و در واقع قاچاق است.

 به گفته رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ کالاهای کشف شده شامل تعداد 4500 عدد پمپ برقی قفل در خودرو با برند یونیک و ساخت کشور چین بود، که در همین راستا پرونده قضایی نیز تشکیل شده و به همراه متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

افشاری درباره ارزش ریالی اقلام کشف شده نیز گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از 40 میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 40 میلیارد لوازم یدکی قاچاق خودرو در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 40 میلیارد لوازم یدکی قاچاق خودرو در تهران"، کلیک کنید.