محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده های کشور

محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده های کشور

پلیس راه کشور اعلام کرد.

آفتاب نیوز :

پلیس راه کشور با صدور اطلاعیه ای از محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 05 اردیبهشت تا شنبه 08 اردیبهشت ماه در جاده های کشور خبر داد.

محدودیت تردد موتورسیکلت

تردد موتورسیکلت از ساعت 1200 ظهر روز چهارشنبه تاریخ 5 اردیبهشت 1403 الی ساعت 0600 روز شنبه تاریخ 8 اردیبهشت 1403 از محور های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت محور کرج – چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع می باشد.

روز جمعه تاریخ 7 اردیبهشت 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه در به شرح ذیل اعلام می شود:

– از ساعت 1400 آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرو های به مقصد چالوس انجام می شود.

– از ساعت 1500 ابتدای پل زنگوله (انت های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد به صورت کامل.

– از ساعت 1700 از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه اجرا می گردد. (شمال به جنوب)

– از ساعت 2400 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

– تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد می باشد.

تبصره: تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 1200 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می باشد.

محور هراز:

الف- تردد کلیه تریلر ها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 1200 الی 2400 روز چهارشنبه تاریخ 5 اردیبهشت 1403 و همچنین از ساعت 0600 الی 2400 روز های پنجشنبه و جمعه تاریخ های 6 و 7 اردیبهشت 1403 از محور هراز ممنوع است.

ج- در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روز جمعه تاریخ 7 اردیبهشت 1403 به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 882555555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان می باشد. در سایت www.rahvar 120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترس است.

شماره تلفن 141 مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور است.

در سایت www.141.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترس است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده های کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده های کشور"، کلیک کنید.