طبیعت در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال/ استیونس مهار شدنی نیست

طبیعت در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال/ استیونس مهار شدنی نیست

تیم بسکتبال طبیعت تهران سومین بازی سری نیمه نهایی لیگ برتر مقابل ذوب آهن اصفهان را با برد پشت سر گذاشت.

به گزارش مجله gcorg، از ساعت 15:30 امروز (یک شنبه – 16 اردیبهشت 1403)، تیم های بسکتبال طبیعت تهران و ذوب آهن اصفهان برای سومین بار در سری نیمه نهایی لیگ برتر ایران مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی 74 – 68 طبیعت به پایان رسید.

در این دیدار که به میزبانی شاگردان مهران شاهین طبع در سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، کوارترهای اول و دوم بازی به ترتیب با نتایج 20-19 و 20-15 به سود طبیعت تمام شد تا شاگردان شاهین طبع با نتیجه 40 – 34 پیروز به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم اما شاگردان مهران حاتمی با درخشش دوایت بایکس آمریکایی، نبض بازی را در اختیار گرفته و کوارتر سوم را 14-19 با برد پشت سر گذاشتند. در کوارتر چهارم اما موتور جردن استیونس ستاره آمریکایی طبیعت روشن شد تا شاگردان شاهین طبع ضمن پیروزی 20-15 در این کوارتر، مجموعا با 6 امتیاز اختلاف پیروز این دیدار حساس شوند.

مسابقات مرحله نیمه های لیگ برتر ایران به صورت سه از پنج برگزار می شود و هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد، برنده سری شده و راهی فینال فصل جاری لیگ برتر می شود.

به این ترتیب تیم طبیعت با پیروزی در این بازی، 2 بر یک سری را پیش افتاد و در صورتی که بازی بعد را هم که به میزبانی تهران برگزار می شود با برد پشت سر بگذارد، سه بر یک پیروز سری شده و به فینال مسابقات صعود می کند.

در غیر این صورت، سری به بازی پنجم کشیده و دو تیم باید در آخرین بازی سری، به میزبانی اصفهان مقابل هم قرار بگیرند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طبیعت در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال/ استیونس مهار شدنی نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طبیعت در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال/ استیونس مهار شدنی نیست"، کلیک کنید.