سرقت ۲۰ هزار دلاری «رفیق بد» از خانه‌ای در گیشا

سرقت ۲۰ هزار دلاری «رفیق بد» از خانه‌ای در گیشا

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری فردی که با کپی کلید یک خانه، مبلغ ۲۰ هزار دلار را سرقت کرده بود، خبر داد.

به گزارش مجله gcorg، سرهنگ علی قاسم پور درباره جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال مراجعه یکی از شهروندان ساکن محله گیشا به کلانتری و گزارش سرقت از منزل، پیگیری موضوع و شناسایی سارق یا سارقان در دستورکار عوامل تجسس کلانتری ۱۳۷ نصر قرار گرفت. شاکی به ماموران گفته بود زمانی که در خانه حضور نداشته، مبلغ ۲۰ هزار دلار از منزلش سرت شده است.

وی افزود: بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع، به نشانی اعلامی اعزام شده و با بررسی دوربین‌های مداربسته و به کارگیری شیوه‌های پلیسی، موفق به شناسایی مشخصات ظاهری متهم شدند. پس از شناسایی مشخصات ظاهری متهم مشخص شد که متهم از دوستان فرزند شاکی بوده که به منزل آن ها رفت و آمد داشته و با سوء استفاده از اعتماد فرزند ایشان، از کلید منزل کپی برداری کرده و در زمانی که هیچکس داخل خانه نبوده به قصد سرقت به آنجا مراجعه کرده است.

قاسم پور ادامه داد: با پالایش آثاربر جای مانده در صحنه جرم، همچنین مشخص شد که  متهم قصد سرقت از گاو صندوق منزل را داشته که با تخریب قفل آن موفق به باز کردن در نشده است و در نهایت مبلغ ۲۰ هزار دلار را از داخل کشو سرقت کرده و از منزل فرار کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: با شناسایی مخفیگاه متهم پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام شده و در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر  و به کلانتری انتقال دادند. این فرد که در حدود ۳۲ سال سن داشت، در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از آن به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.  

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت ۲۰ هزار دلاری «رفیق بد» از خانه‌ای در گیشا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت ۲۰ هزار دلاری «رفیق بد» از خانه‌ای در گیشا"، کلیک کنید.