ترکیب تیم های والیبال نشسته برای پارالمپیک 2024 نهایی شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

ترکیب تیم های والیبال نشسته برای پارالمپیک 2024 نهایی شد - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، دیدار نهایی رقابت های والیبال نشسته گزینشی پارالمپیک امروز چهارشنبه در چین برگزار شد و در بخش تیم های اسلوونی و اوکراین به ترتیب در بخش مردان و بانوان با برتری برابر حریفان شان، آخرین سهمیه باقی مانده بای بازی های 2024 پاریس در این دو بخش را به نام خود ثبت کرد.

در دیدار نهایی بخش بانوان، دو تیم ملی والیبال نشسته ایران و اوکراین برابر هم قرار گرفتند که طی اسلوونی با نتیجه 3 بر 2 صاحب برتری شد. اسلوونی در مرحله مقدماتی همین رقابت ها نیز ایران را شکست داده بود. بدین ترتیب تیم ملی کشورمان از کسب سهمیه برای حضور در بازی های پارالمپیک بازماند و اسلوونی تک سهمیه این رقابت ها را از آن خود کرد.

در بخش مردان هم دیدار نهایی میان دو اوکراین و آمریکا برگزار شد. در این دیدار اوکراین موفق به کسب برتری 3 بر صفر شد و سهمیه توزیعی مسابقات را از آن خود کرد.

با پارالمپیکی شدن تیم های اسلوونی و اوکراین در بخش بانوان و مردان رقابت های والیبال نشسته بازی های 2024 پاریس، ترکیب هشت تیمی شرکت کننده در هر یک از بخش های این رقابت ها کامل شد.

پیش از این تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران از حضور در مسابقات قهرمانی جهان و به عنوان تیم نخست صاحب سهمیه پارالمپیک شده بود. بدین ترتیب بازی های پارالمپیک 2024 پاریس در رشته والیبال نشسته ایران، تنها با حضور یک نماینده از ایران برگزار می شود.

ترکیب هشت تیمی رقابت های والیبال نشسته بازی های پارالمپیک 2024 پاریس به این شرح است:

بخش مردان

* اوکراین ، فرانسه (ایران)، ایران، مصر، قزاقستان، بوسنی، برزیل، آلمان

بخش بانوان

* اسلوونی، فرانسه (میزبان)، برزیل، رواندا، چین، ایتالیا، آمریکا، کانادا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیب تیم های والیبال نشسته برای پارالمپیک 2024 نهایی شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیب تیم های والیبال نشسته برای پارالمپیک 2024 نهایی شد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.