پشت پرده انصراف رم از خرید سردار آزمون

پشت پرده انصراف رم از خرید سردار آزمون

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ در نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که سردار آزمون بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل ناموفق در بایر لورکوزن این تیم را ترک کرد و به رم پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال ایتالیا تجربه کند.

به گزارش ورزش سه، جذب سردار آزمون ابتدا با انتقادات زیادی از سوی هواداران رم همراه بود اما رفته رفته عملکرد این ستاره ایرانی نظر آن ها را تغییر داد. آزمون که در زمان مورینیو عمدتاً به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رفت با آمدن دنیله ده روسی حتی وضع بهتری هم پیدا کرد.

سردار اخیرا حتی در بعضی مسابقات به عنوان بازیکن ثابت رم نیز به میدان رفته و چندی پیش گفته شد که ده روسی خواهان جذب دایمی او از لورکوزن شده است. از طرف دیگر گفته شد که باشگاه رم نیز قصد دارد با پایین آوردن رقم بند خرید دایمی سردار آزمون او را به خدمت بگیرد.

با این حال طی روزهای گذشته نشریه معتبر گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا طی گزارشی مدعی شد که سردار آزمون به پایان کار خود در رم رسیده و این باشگاه قصد ندارد او را به شکل دایمی جذب کند.

حالا اما دلیل اصلی انصراف رم از جذب سردار آزمون از رم مشخص شده است. بر این اساس دو باشگاه بایرلورکوزن و رم طی هفته های اخیر مذاکرات زیادی در مورد مهاجم تیم ملی ایران انجام دادند و در روند این صحبت ها باشگاه ایتالیایی خواهان کاهش مبلغ قابل توجهی از بند خرید دایمی آزمون شده است که این موضوع با مخالفت قاطع لورکوزن مواجه شده و رم نیز اعلام کرده که به دلیل مشکلات مالی نمی تواند مبلغ درخواستی لورکوزن را پرداخت کند.

به این ترتیب باید چالش سردار آزمون در پایتخت ایتالیا را تمام شده دانست و منتظر ماند و دید که او و البته باشگاه لورکوزن چه تصمیمی برای آینده خواهند گرفت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت پرده انصراف رم از خرید سردار آزمون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت پرده انصراف رم از خرید سردار آزمون"، کلیک کنید.