ملی پوش فوتسال بانوان: خودمان را در جام جهانی می بینیم

ملی پوش فوتسال بانوان: خودمان را در جام جهانی می بینیم

عضو تیم ملی فوتسال زنان گفت: با توجه به این که تا جام ملت های آسیا یک سال زمان داربم، قطعا با تمرینات پی در پی و با برنامه ریزی درست می توانیم دوباره قهرمان آسیا شویم.

به گزارش مجله gcorg، فرشته خسروی درباره تمرینات و حضور تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت های آسیا، اظهار کرد: خدا را شکر می کنم اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. تمرینات بدنسازی و کار با توپ داشتیم و شرایط اردو راضی کننده است.

او درباره وضعیت تیم برای شرکت در جام ملت های آسیا افزود: تا جام ملت های آسیا  یکسال فرصت داریم تا کار کنیم و همانند دوره های قبل قهرمان شویم.

بازیکن تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که ایران در دو دوره قبل مسابقات قهرمانی آسیا قهرمان شده است، شرایط ورزشکاران را برای دوره بعد چگونه ارزیابی می کند، تصریح کرد: شرایط نسبت به دو دوره قبل فرق کرده و سخت تر شده است اما تلاش می کنیم کمبودها را جبران کنیم. هر چند به اعتقاد من نیاز به بازی دوستانه داریم تا زمان از دست داده گذشته را جبران کنیم.

خسروی درباره ضعف تیم ملی فوتسال بانوان خاطرنشان کرد: ضعف هایی وجود دارد اما با تمرینات پی درپی سعی خواهیم کرد ضعف ها را جبران کنیم. البته هماهنگی ها و اردوها باید بیشتر شود تا با آمادگی خوبی در جام ملت ها حضور پیدا کنیم.

او همچنین درباره اولین دوره جام جهانی که در فیلیپین برگزار می شود و این که تصور می کند ایران شرایط حضور در جام جهانی را دارد یا خیر؟ اظهار کرد: به امید خدا به جام جهانی صعود خواهیم کرد اما اول باید جام ملت های آسیا را با نتایج خوب پشت سر بگذاریم. ما خودمان را در جام جهانی می بینیم. از ترکیب سال 97 فکر می کنم 4-5 نفر باقی مانده و تغییرات زیادی داشتیم. البته تیم خوب است و امید زیادی به آن داریم.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملی پوش فوتسال بانوان: خودمان را در جام جهانی می بینیم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملی پوش فوتسال بانوان: خودمان را در جام جهانی می بینیم"، کلیک کنید.