غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم

گردهمایی کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک پاریس با حضور رییس کمیته ملی پارالمپیک، سرپرست کاروان و ورزشکاران اعزامی برگزار شد.

به گزارش مجله gcorg،‌ گردهمایی کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پارالمپیک پاریس با حضور غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک، محمد پولادگر نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان اعزامی ایران، کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، رییسان فدراسیون‌های دارای نماینده در پارالمپیک پاریس و ورزشکاران و کادرهای فنی در فدراسیون جانبازان و توان‌یابان برگزار شد.

در این گردهمایی از تمبر یادبود کسب مقام دومی ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو۲۰۲۲ رونمایی شد.

غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم

در این تمبر از تصویر ساره جوانمردی، عضو تیم ملی پاراتیراندازی در مراسم اهدای مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به همراه فرزند ۳ ماهه‌اش استفاده شده که مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفت.

کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران با نام “فرزندان ایران” در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ در رده‌بندی تیمی با ۱۳۱ مدال برای نخستین بار در رده دوم آسیا قرار گرفت.

غفور کارگری، رییس کمیته ملی پارالمپیک در این مراسم با تقدیر از تلاش ورزشکاران و مربیان برای کسب سهمیه‌های پارالمپیک پاریس، گفت: برای اولین‌بار کاروان “فرزندان ایران” به مقام دوم آسیا نائل شد. امیدوارم این جلسه نیز مقدمه‌ای برای تاریخ‌سازی و افتخار آفرینی مجدد در یک رویداد مهم‌تر و حساس‌تر پارالمپیک پاریس شود.

وی افزود: با توجه به ارتباط نزدیکی که با کادرهای فنی و همه بچه‌ها دارم دلم روشن است که در پاریس اتفاق خوبی خواهد افتاد. البته این موضوع مستلزم مراقبت ویژه و حضور پرتلاش ورزشکاران و کادرهای فنی در اردوها در فاصله باقی مانده است.

رییس کمیته ملی پارالمپیک خاطرنشان کرد: انشاء‌الله همه دست در دست هم بدهیم و با تلاش و توکل به خدا به بهترین نتایج در پارالمپیک پاریس برسیم. همه سخت در حال تلاش هستند تا مردم نتیجه زحمات‌شان را در پارالمپیک پاریس ببینند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم"، کلیک کنید.