صعود خدمتی به مقدماتی جام جهانی تفنگ سه وضعیت

صعود خدمتی به مقدماتی جام جهانی تفنگ سه وضعیت

در جریان مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو نجمه خدمتی به مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت صعود کرد.

به گزارش مجله gcorg، در جریان مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو نجمه خدمتی و فاطمه امینی در مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت رقابت کردند. 

نجمه خدمتی با رکورد 572.20 در رده بیست و چهارم ایستاد و به مرحله مقدماتی صعود کرد.

فاطمه امینی با رکورد 567.15 در رده سی و دوم قرار گرفت و به مرحله مقدماتی نرسید. 

در استارت لیست این ماده نام شرمینه چهل امیرانی نیز وجود داشت اما او در خط آتش قرار نگرفت. گفته می شود او بعد از پایان مسابقه تفنگ بادی به ایران بازگشته است. 

فاطمه امینی و شرمینه چهل امیرانی هر دو در تفنگ بادی سهمیه المپیک کسب کرده اند. 

مسابقات تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم و تیم میکس تفنگ (شرمینه چهل امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تپانچه 25 متر هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل امیرانی سی و ششم شدند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود خدمتی به مقدماتی جام جهانی تفنگ سه وضعیت" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود خدمتی به مقدماتی جام جهانی تفنگ سه وضعیت"، کلیک کنید.