زمان آزمون پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر کرد

زمان آزمون پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر کرد

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان اجرای آزمون روز اول پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری مجله gcorg، 

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش از تغییر زمان اجرای آزمون روز اول پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: آموزش و پرورش همواره در پی ارتقا نظام آموزشی کشور است. در همین راستا، اجرای مصوبه تاثیر قطعی سوابق تحصیلی دانش آموزان را همسو با تقویت کیفیت آموزش و بازگرداندن مرجعیت به کتاب درسی، معلم و مدرسه و ایجاد شرایط نسبتاً برابر برای راهیابی دانش آموزان مستعد به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور می داند.

برای تحقق این امر و اجرای مطلوب امتحانات نهایی، از ابتدای سال جاری برنامه ریزی های لازم صورت گرفت اما فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه با مشکل روبرو شد. ضمن پوزش از یکایک دانش آموزان و اولیا گرامی آنها و در پاسخ به درخواست مدیران اجرایی حوزه های امتحانیِ در سراسر کشور، با هدف تمرکز و ایجاد آرامش و جلوگیری از تضییع حقوق دانش آموزان عزیز، زمان آزمون اول پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم از 30 و 31 اردیبهشت به شرح جدول زیر تغییر می کند.

زمان آزمون اول پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر کرد

بدیهی است زمان و ساعت همه امتحانات دیگر، مطابقِ تقویم اعلامیِ قبلی خواهد بود.

برای همه دانش آموزان عزیز آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان آزمون پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان آزمون پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر کرد"، کلیک کنید.