رییس صداوسیما در پشت صحنه برنامه برمودا

آفتاب نیوز :

به نقل از روابط عمومی سازمان صدا و سیما، پیمان جبلی در آخرین شب ضبط برنامه تلویزیونی «برمودا» شبکه نسیم با میزبانی از امیر دریادار سیاری، در جمع عوامل این برنامه حضور یافت و با بیان اینکه این برنامه با پشتیبانی یک اتاق فکر قوی طراحی شده است، گفت: برمودا در زیست بوم رسانه ای متنوع و رقابتی کنونی توانسته توفیق بزرگی را رقم بزند و تبدیل به اعتبار، نماد و یکی از ویژند های سیما و شبکه نسیم شود.

وی افزود: موفقیت برنامه، مسیولیت تیم تولید را سنگین تر می کند تا در فصل های بعد به توقعات و انتظارات مخاطبانش که بالاتر رفته، پاسخ دهند و با ریل گذاری درستی که انجام شده، محتوای مدنظر را به افکار عمومی منتقل کنند.

عکس | رییس صداوسیما در پشت صحنه برنامه برمودا

جبلی با بیان اینکه برمودا، قابلیت ساخت فصل های متعددی خواهد داشت که با اتکا به اتاق فکری قوی می تواند بدرخشد، گفت: این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد که برنامه نباید روی دور تکرار بیفتد و این رویش و زایش باید تداوم داشته باشد.

وی تحول رویکردی و بسط دامنه ساز و کار های تولیدی مبتنی بر راهبرد های دوره جدید مدیریتی را ازجمله ویژگی های ساخت این مجموعه برشمرد و با تاکید بر محوریت محتوا در شاکله برنامه هایی، چون برمودا، تصریح کرد که تحول محتوایی غایت همه تحول هاست و ضرورت دارد دست اندرکاران این برنامه و برنامه های مشابه آن به این موضوع توجه خاص داشته باشند و بدان اهتمام ورزند.

عکس | رییس صداوسیما در پشت صحنه برنامه برمودا

جبلی در خاتمه افزود: باید از ظرفیت های به وجودآمده به موقع و بجا استفاده کرد و «برمودا» را که روی هم رفته کار خوبی است، در مسیر پیشرفت یاری کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس صداوسیما در پشت صحنه برنامه برمودا" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس صداوسیما در پشت صحنه برنامه برمودا"، کلیک کنید.