خدمتی: مربی می گوید فدراسیون، فدراسیون می گوید مربی اعزام نکرده/ منتظر پاسخ فنی هستم

خدمتی: مربی می گوید فدراسیون، فدراسیون می گوید مربی اعزام نکرده/ منتظر پاسخ فنی هستم

عضو تیم ملی تفنگ با گلایه از اعزام نشدنش به جام جهانی مونیخ از رفتار فدراسیون تیراندازی در قبال او انتقاد کرد.

نجمه خدمتی در گفت و گو با مجله gcorg، در خصوص اعزام نشدنش به جام جهانی مونیخ اظهار کرد: قرار بود من و سبقت اللهی به عنوان رزرو المپین ها به جام جهانی مونیخ اعزام شویم برای همین هم ویزای شینگن برای ما صادر شد اما یک روز قبل از اعزام از لیست حذف شدیم. وقتی پرس و جو کردم به من گفتند تنها المپین ها اعزام می شوند ولی حرفشان تغییر کرد و افرادی که حتی شانس کسب سهمیه از طریق رنکینگ را هم نداشتند اعزام شدند.

وی گفت: خواستم با هزینه شخصی به مونیخ بروم اما قبول نکردند. پاسپورتم را هم نگه داشتند و به من ندادند. من اگر می خواستم به کشور دیگری بروم که قبلا می رفتم.

خدمتی افزود: اکنون هم می خواهم با دلیل فنی به من پاسخ دهند که چرا با وجودی که رکورد تفنگ بادی و سه وضعیت ایران در اختیار من است به مونیخ اعزام نشدم. دیروز به من گفتند تصمیم مربی این بوده که من اعزام نشوم اما خانم طالبی مربی ام می گوید فدراسیون با اعزامم مخالفت کرده است. من نمی دانم چه باید کنم و منتظر جواب فنی از سمت فدراسیون هستم. تمام وقتم را برای این رشته گذاشته ام و دوست دارم بدانم در حالی که همه تلاش خودم را کردم و بهترین نتیجه ها را در رکوردگیری ها و اعزام های برون مرزی داشتم، چرا به مونیخ اعزام نشدم.

خدمتی گفت: من همیشه در انتخابی ها جز نفرات برتر اول تا سوم بودم و هیچ وقت برای من تبعیضی قایل نشدند. من حتی می توانستم سهمیه المپیک را در اندونزی بگیرم اما در ترکیب اصلی تیم نبودم که اگر بودم هم مدال انفرادی و هم سهمیه المپیک می گرفتم.

وی در ادامه گفت: در تیراندازی سهمیه به شخص داده نمی شود. باید رکوردها را ببینند و بعد برای اعزام ها تصمیم گیری کنند. من قصد خداحافظی ندارم و می توانم برای المپیک 2028 سهمیه بگیرم چون توانایی خود را می شناسم.

او در پاسخ به این سوال که آیا شده در این رشته کسی سهمیه بگیرد اما به المپیک اعزام نشود، گفت: اینطور نبوده اما در المپیک توکیو من سهمیه را در بادی گرفتم ولی در رشته اصلی خودم تیر نزدم. در رشته ای که سهمیه نگرفته بودم تیر زدم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کنید ترکیب تیم ملی برای المپیک با توجه به رکوردها باید تغییر کند، گفت: لزوما تغییر مهم نیست، هر کسی هم در المپیک تیر بزند موظف است بهترین نتیجه را بگیرد! من حرفی نمی زنم، مردم خودشان بیننده اتفاقات فدراسیون تیراندازی هستند و قضاوت با مردم بماند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمتی: مربی می گوید فدراسیون، فدراسیون می گوید مربی اعزام نکرده/ منتظر پاسخ فنی هستم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمتی: مربی می گوید فدراسیون، فدراسیون می گوید مربی اعزام نکرده/ منتظر پاسخ فنی هستم"، کلیک کنید.