تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان آینه بغل خودروهای خارجی

تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان آینه بغل خودروهای خارجی

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 3 سارق حرفه ای که اقدام به سرقت آینه بغل و چراغ جلو خودروهای وارداتی کرده بودند، خبر داد.

به گزارش مجله gcorg، سردار علی ولیپور گودرزی درباره جزییات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در منطقه نظام آباد درحال گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودروی تیبای سفید با سه سرنشین مشکوک شده و ضمن تحت نظر قرار دادن رفتار آنان، بررسی های اولیه را نیز آغاز کردند که در جریان آن متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر دارای سابقه سرقت است. در همین راستا نیز برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند. 

وی با بیان اینکه راننده خودروی سواری پس از مشاهده ماموران به شکل خطرناکی اقدام به فرار کرد، گفت: در همین راستا نیز تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی متهمان آغاز شد. فرار دیوانه وار این خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس ادامه داشت و آنان در حین فرار با چندین دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده و خساراتی را نیز به آنان وارد کرد. در همین راستا ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده و سرانجام متهمان را در جنوب تهران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی با اشاره به بازرسی ماموران از داخل خودروی مذکور گفت: ماموران در بازرسی از داخل خودرو تعداد پنج عدد آینه بغل و ابزار آلات مخصوص باز کردن صندوق عقب و در خودرو را کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان که هر سه سابقه دار و جزو سارقان حرفه ای بودند، در جریان تحقیقات ابتدایی به سرقت های متعدد  آینه بغل و چراغ جلو از خودروهای وارداتی اعتراف کردند. در ادامه و  با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان آینه بغل خودروهای خارجی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان آینه بغل خودروهای خارجی"، کلیک کنید.