آماده باش هلال احمر برای مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

آماده باش هلال احمر برای مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg، پیرحسین کولیوند، رییس جمعیت هلال احمر در ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر به منظور هماهنگی مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله رییسی، خادم الرضا و هیات همراه در قم، تهران و مشهد گفت: مراسم های مختلفی برای شهدا، یادبود و گرامیداشت در سراسر کشور انجام می شود که پوشش امدادی این مراسمات بر عهده هلال احمر است.

وی در ادامه بیان کرد: مراسم تشییع در 3 استان تهران، قم و مشهد برگزار و عملیات پوشش امدادی مراسم برای امدادرسانی به عزاداران از سوی هلال احمر انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه تجهیزات و اقلام لازم در این مراسم همراه امدادگران و نجاتگران خواهد بود، ادامه داد: امدادگران هلال احمر در عملیات جست وجوی بالگرد رییس جمهور شهید تمام تلاششان را کردند و در تمام استان های کشور در این روزها برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید در آماده باش هستند.

وی در ادامه بیان کرد: علاوه بر امدادگران و نجاتگران، داوطلبان پزشک، پیراپزشک و…. برای ارایه خدمات سلامت و پزشکی در این مراسم حضور خواهند داشت.

حضور بیش از 1600 امدادگر و نجاتگر برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید

شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر تهران نیز در ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر به منظور هماهنگی مراسم تشییع پیکر مطهر خادم الرضا و هیات همراه در قم، تهران و مشهد گفت: 200 نفر امدادگر خانم و آقا و 150 نیروی امدادی دیگر با خودروهای نجات و آمبولانس مراسم امشب تشییع پیکر رییس جمهور شهید در مصلی تهران را پوشش می دهند.

وی در ادامه بیان کرد: در مراسم اقامه نماز فردا چهارشنبه بر پیکر رییس جمهور شهید در دانشگاه تهران توسط رهبر معظم انقلاب، 150 نجاتگر آقا و 50 نجاتگر خانم در محدوده اقامه نماز و در مجموع بیش از 200 نجاتگر در داخل دانشگاه تهران برای پوشش مراسم حضور پیدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: هزار و 290 نجاتگر و امدادگر هم در مسیر انتقال پیکر رییس جمهور شهید در پوشش امدادی این مراسم حضور پیدا خواهند کرد و در مجموع بیش از 1600 امدادگر و نجاتگر پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید را در تهران بر عهده دارند.

جزییات پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید در قم

بهرامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم در ادامه این مراسم در توضیح پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید در قم گفت: 36 تیم امدادی با تجهیزات لازم به همراه خودروهای امداد و نجات و آمبولانس مسیر تشییع پیکر را پوشش می دهند.

جزییات پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید در مشهد

ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در ادامه این نشست گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پیکر مطهر شهدای سقوط بالگرد رییس جمهوری پنجشنبه انجام می شود، پوشش امدادی مسیر تشییع پیکر توسط 500 نیروی امدادگر و نجاتگر پوشش امدادی را انجام می دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش هلال احمر برای مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش هلال احمر برای مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.