کشف بیش از 70 هزار لیترسوخت قاچاق از کارگاهی در جنوب تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 72 هزار لیترسوخت قاچاق از یک کارگاه تغلیظ سوخت در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش مجله gcorg، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف کارگاه تغلیظ سوخت قاچاق در محدوده کهریزک شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری فرآورده نفتی در یک باب کارگاه غیرمجاز تغلیظ سوخت در آدرس روستای عشق آباد دپو شده است.

وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی و انجام بازدید و بازرسی از این محل گفت: در بدو ورود ماموران به محل تعدادی مخزن ومیکسر تغلیظ رویت شد. این مخازن حاوی مقادیری  فرآورده سوبسیددار بوده که فاقد مجوز کسب وکار در این زمینه بود. محتویات مخازن مقدار 72 هزار لیتر فرآورده نفتی گازوییل بود که به انبار نفت شهر ری منتقل شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در تحقیقات صورت گرفته مالک کارگاه شناسایی و طی بررسی اسناد ارایه شده مغایرت کالاها احراز و پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضایی معرفی شد. کارشناسان نیز ارزش ریالی سوخت کشف شده را بیش از دو میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

افشاری اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه ای سوخت قاچاق را تغلیظ وتبدیل به روغن موتور و… کرده و آن را با چند برابر قیمت و با کیفیتی بسیار نازل به فروش می رسانند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف بیش از 70 هزار لیترسوخت قاچاق از کارگاهی در جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف بیش از 70 هزار لیترسوخت قاچاق از کارگاهی در جنوب تهران"، کلیک کنید.