ژاوی: دروغ می گویند، غرامت نمی خواستم

ژاوی: دروغ می گویند، غرامت نمی خواستم

ژاوی در نشستی خبری با لحنی تند گفت هرگز به دنبال گرفتن غرامت از بارسا نبوده است. او عنوان کرد از ماندن در بارسا هیجان زده است و به بازیکنان هم اعلام کرده اعتماد دکو و لاپورتا را دارد و اینکه هیچ تغییری در کادر مربیگری اش ایجاد نخواهد شد.

به گزارش مجله gcorg، ژاوی هرناندس در نشستی خبری گفت: سعی می کنم مختصر بگویم چرا نظرم را تغییر دادم. همه احساس من را نسبت به بارسلونا می دانند و همیشه سعی کرده ام بهترین کار را برای بارسلونا انجام بدهم. همه ما معتقدیم که این پروژه باید ادامه پیدا کند. می بینم که پروژه هنوز تمام نشده و باید ادامه یابد. همیشه سعی می کنم بهترین کار را برای باشگاه انجام بدهم و آنها دلیل تغییر تصمیمم هستند.

او در ادامه گفت: با دکو و هواداران رابطه خوبی داریم. این باعث می شود در برخی موارد تجدید نظر کنیم. معتقدم اگر برخی از جزییات را به درستی مدیریت کنیم، به موفقیت های بزرگ نزدیک تر خواهیم شد.

یکی از خبرنگاران از ژاوی پرسید که آیا این درست است که او اگر تیم را ترک می کرد از باشگاه غرامت می گرفت؟ سرمربی بارسا پاسخ داد: این درست نیست. همه می دانند اگر تابستان امسال می رفتم صفر یورو دریافت می کردم. همیشه گفته ام پول باقیمانده از قراردادم برای مربی بعدی است. کسانی که این را می نویسند قصد دارند به من صدمه بزنند. امروز یکی از فشرده ترین تمرین های این فصل را داشتیم و به بازیکنان گفتم که برای ماندن هیجان زده ام و به آنها گفتم که اعتماد دکو و لاپورتا را دارم. این چیزی است که به آنها گفتم. هیچ تغییری در کادر مربیگری من ایجاد نخواهد شد.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ژاوی: دروغ می گویند، غرامت نمی خواستم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ژاوی: دروغ می گویند، غرامت نمی خواستم"، کلیک کنید.