قتل یک خانواده سری لانکایی در «اتاوا»ی کانادا

پلیس کانادا از به قتل رسیدن 6 سری لانکایی از جمله یک مادر و چهار کودک خردسالش در «اتاوا» خبر داد و این حادثه را به عنوان یک «کشتار دسته جمعی» توصیف کرد.

به گزارش مجله gcorg، پلیس می گوید 6 قربانی به تازگی به کانادا رسیده بودند و کوچکترین عضو آنها که در بین قربانیان است، کمتر از سه ماه داشت. ششمین قربانی نیز فردی 40 ساله و از آشنایان خانواده بوده است.

خبر حادثه روز گذشته (پنج شنبه) از سوی پلیس محلی گزارش شده است.

اجساد قربانیان این جنایت که چهارشنبه شب به وقوع پیوسته در خانه ای در حومه جنوب غربی شهر پیدا شدند.

پلیس اندکی پیش از ساعت 11 شب چهارشنبه شب در پی چندین تماس اضطراری از حادثه مطلع و در محل حاضر شده بود.

پلیس اتاوا، جوانی 19 ساله به نام «فبریو دی زویسا»، یک دانشجوی اهل سری لانکا را به عنوان مظنون این حمله دستگیر کرده است.

به گزارش یورونیوز، فرد مظنون که به 6 فقره قتل از نوع درجه یک و یک فقره سوءقصد متهم شده، به گفته پلیس کانادا خانواده ای که در این حمله به قتل رسیدند را به خوبی می شناخت و با آنها در یک خانه زندگی می کرد.

رییس پلیس اتاوا گفته است قربانیان با استفاده از یک سلاح بُرنده کشته شدند و تحقیقات پلیس ادامه دارد.

این حادثه هولناک که شهروندان کانادا را به شدت تحت تاثیر قرار داده در کشوری رخ داده است که چنین اقداماتی به ندرت در آن اتفاق می افتد.

قتل های دسته جمعی در کانادا نادر هستند. یکی از این موارد دسامبر 2022 روی داد که طی آن مردی در حومه تورنتو پنج نفر را به ضرب گلوله به قتل رساند و سپس توسط پلیس کشته شد.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل یک خانواده سری لانکایی در «اتاوا»ی کانادا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل یک خانواده سری لانکایی در «اتاوا»ی کانادا"، کلیک کنید.