سهمیه وایلدکارت المپیک به فرانک پرتوآذر تعلق نگرفت

سهمیه وایلدکارت المپیک به فرانک پرتوآذر تعلق نگرفت

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام کرد امکان دادن سهمیه یونیورسالیتی ( وایلدکارت) به فرانک پرتوآذر ملی پوش دوچرخه سواری کوهستان ایران را ندارد. 

به گزارش مجله gcorg، فدراسیون دوچرخه سواری ایران برای حضور فرانک پرتو آذر ملی پوش کوهستان درخواست استفاده از وایلد کارت کرده بود تا در المپیک 2024 پاریس حضور داشته باشد که اتحادیه جهانی این درخواست را رد کرده است. 

دیوید لاپارتین رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در نامه ای به رییس فدراسیون دوچرخه سواری ایران اعلام کرده است که امکان دادن این سهمیه را به فرانک پرتو آذر ندارد. 

در بخش هایی از نامه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به فدراسیون ایران آمده است: مطمینا خانم پرتو آذر یک ورزشکار ماهر در دوچرخه سواری کوهستان است اما متاسفانه امکان عطای سهمیه یونیورسالیتی( وایلدکارت) وجود ندارد و کمیته بین المللی المپیک، ایران را واجد شرایط برای دریافت این سهمیه نمی داند. اگر خانم پرتو آذر بتواند واجد شرایط برای حضور در المپیک پاریس شود فوق العاده است اما اتحادیه جهانی دوچرخه سواری باید از سیستم کسب سهمیه المپیک پیروی کند در غیر این صورت سایر فدراسیون های ملی عضو اتحادیه جهانی دوچرخه سواری که در تلاش برای واجد شرایط بودن ورزشکار خود جهت حضور در المپیک پاریس هستند، ممکن است آسیب ببینند. 

بیست و ششم می (4خرداد) کسب سهمیه المپیک پاریس به پایان می رسد. اگرچه بعید است که موفقیت آمیز باشد اما تنها راه حل ممکن این است که کمیته ملی المپیک ایران به نمایندگی از خانم پرتو آذر از کمیته بین المللی المپیک درخواست کند یک سهمیه به او بدهد و این مسیله تنها در اختیار کمیته بین المللی المپیک است.

پایان خبر مجله gcorg 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهمیه وایلدکارت المپیک به فرانک پرتوآذر تعلق نگرفت" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهمیه وایلدکارت المپیک به فرانک پرتوآذر تعلق نگرفت"، کلیک کنید.