سقوط بازیگر ۸۵ ساله از صحنه و انتقال به بیمارستان

سقوط بازیگر ۸۵ ساله از صحنه و انتقال به بیمارستان

آفتاب‌‌نیوز :

ایان مک کلن بازیگر بریتانیایی در حین اجرای نمایش «پادشاهان بازیکن» در تئاتر نوئل کوارد در «وست اند» لندن از صحنه سقوط کرد و در بیمارستان بستری شد.

این بازیگر در حال بازی صحنه نبرد بود که تعادل خود را از دست داد و سقوط کرد. بلافاصله تماشاگران از سالن خارج شدند و نمایش لغو شد. در بیانیه تئاتر گفته شده این بازیگر ۸۵ ساله روحیه خوبی دارد و به سرعت و به طور کامل حالش خوب می‌شود. اجرای سه شنبه ۱۸ ژوئن هم لغو شده تا این بازیگر بتواند استراحت کند.

مک‌کلن نقش جان فالستاف را در «پادشاهان بازیکن» که اقتباسی از «هنری چهارم، قسمت‌های اول و دوم» ویلیام شکسپیر است، بازی می‌کند. این نمایش در ماه آوریل شروع شد تا به مدت ۱۲ هفته روی صحنه باشد.

در این نمایش مک کلن پس از دور زدن صحنه مبارزه با ۲ شخصیت دیگر، از جلوی صحنه پایین افتاد. یکی از حضار این حادثه را «بسیار تکان‌دهنده» خواند و افزود: تا آنجا که من دیدم، او هوشیار بود، زیرا درخواست کمک می‌کرد.

چارلی جانسون روزنامه‌نگار ساکن لندن که در این نمایش حضور داشت، نوشت: فقط شاهد بودم که ایان مک‌کلان پس از سقوط از صحنه در تئاتر نوئل کوارد به شدت مجروح شد. صدای فریاد وی از شدت درد شنیده می‌شد و ماموران فوری به کمک او شتافتند. نمایش هم لغو شد.

مک‌کلن از هنرپیشه‌های شکسپیری است و نقش‌هایی از جمله مکبث، شاه لیر، ریچارد دوم، کوریولانوس، یاگو و ریچارد سوم را در کارنامه دارد. او همچنین امسال در یک فیلم اقتباسی از کارگردان شان ماتیاس نقش هملت را بازی کرد.

ایان مک‌کلن بازیگر نقش گندالف در سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» پیتر جکسون و همچنین مگنتو در فیلم‌های «مردان ایکس» است. وی سال ۲۰۱۸ هم بازی در «شاه لیر» را پس از آسیب دیدگی از ناحیه پا لغو کرد؛ چون در حالی که می‌دوید تا به قطار برسد افتاده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقوط بازیگر ۸۵ ساله از صحنه و انتقال به بیمارستان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقوط بازیگر ۸۵ ساله از صحنه و انتقال به بیمارستان"، کلیک کنید.