درگذشت پزشک زن بیمارستان شریعتی؛ مرگ یا خودکشی؟

درگذشت پزشک زن بیمارستان شریعتی؛ مرگ یا خودکشی؟

آفتاب نیوز :

روز گذشته رییس بیمارستان شریعتی تهران درگذشت متخصص این بیمارستان را تسلیت گفت.

احمدرضا جمشیدی در پیامی نوشت: «خبر اندوه بار درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و عضو مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران موجب تاثر و تالم جامعه دانشگاهی گردید. دکتر آل سعیدی جزو نوابغ و افتخارات دانشگاه بود و از دست دادن ایشان غم بزرگی را بر پیکر دانشگاه و بیمارستان به جای گذاشت و یاد ایشان برای همیشه برقلب و ذهن ما نقش خواهد بست.»

بعد از خبر درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی، امروز 7 اردیبهشت، مهدی عبدوس، پزشک، در شبکه اجتماعی ایکس پرده از خبری تلخ برداشت.

او در توییتی نوشت: «خانم دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی از میان ما رفت ایشان روز قبل پلن دارویی خودکشی خود را با رزیدنت ها مطرح کرده، آن ها موضوع را جدی نگرفته و سر به سر ایشان هم می گذارند، مرحوم به گواهی همکاران، خوش اخلاق، فعال و با وجدان کاری بوده از ایشان یک فرزند به یادگار مانده است.

شاید در لحظات آخر زندگی گفته من زنی هستم که دنیا را روی انگشتان خود می چرخانم، اما از پس دلتنگی هایم بر نمی آیم. پزشکان بیشتر از سایر اقشار جامعه در معرض تنش و استرس های فراوان کاری هستند آن ها سرمایه کشور هستند احترام را حفظ کنید تنهای شان نگذارید.»

سال ها است که نظام بهداشت و سلامت با مسیله خودکشی پزشکان، پرستاران و رزیدنت ها مواجه است، موضوعی که هر بار با انتشار خبر یک خودکشی دیگر به صدر اخبار برمی گردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درگذشت پزشک زن بیمارستان شریعتی؛ مرگ یا خودکشی؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درگذشت پزشک زن بیمارستان شریعتی؛ مرگ یا خودکشی؟"، کلیک کنید.