ادعاهای تکان دهنده دختر دونده ایران درباره مسابقات نیجریه

دختر دونده ایران که همراه با سه ورزشکار دیگر به مسابقات نیجریه اعزام شده بود مدعی موارد بسیار عجیبی درباره میزبانی و سطح مسابقات شده است که در صورت درست بودنشان نه تنها امتیاز چندانی برای ورزشکاران ایران به همراه نداشته که شرایط سختی را هم تحمل کرده اند.  

به گزارش مجله gcorg، در جریان برگزاری رقابت های دوومیدانی که به میزبانی کشور نیجریه برگزار شد، حمیده اسماعیل نژاد در ماده 100 متر مسابقه داد که با ثبت حد نصاب 11.72 ثانیه در فینال این مسابقه در جایگاه هفتم ایستاد و به کارش پایان داد. این مسابقات از سمت فدراسیون دوومیدانی با عنوان تور قاره ای سطح نقره ای معرفی شده بود که از نظر امتیازی در سطح B قرار دارد. بنابراین باید سطح خوبی داشته باشد و شرایط میزبانی و برگزاری هم خوب باشد.

چهار ورزشکار ایران شامل حمیده اسماعیل نژاد، مهدی صابری، مهدی پیرجهان و سبحان احمدی با هدف کسب امتیاز برای حفظ و ارتقا رنکینگ المپیک خود به این مسابقات اعزام شدند اما حمیده اسماعیل نژاد در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نکاتی را درباره این مسابقات نوشته و مدعی شده که بسیار عجیب اند؛ از محلی بودن این مسابقات گرفته تا اسکان ورزشکاران ایران در نقطه ای خطرناک از نیجریه که نشان می دهد ورزشکاران ایران بی جهت و با صرف هزینه به مسابقه ای اعزام شده اند که امتیاز چندانی برایشان نداشته و شرایط سختی را هم تحمل کرده اند.

اسماعیل نژاد در پست اینستاگرامی اش نوشته است: «بعد از از دست دادن چندین مسابقه پرامتیاز اروپایی و عدم صدور ویزا، در شرایطی که فقط یک ماه تا کسب سهمیه المپیک باقی مانده روی مسابقات بعدی متمرکز شدم که تور جهانی سطح b نیجریه بود. به محض ورودمان به نیجریه مسابقات محلاتی سطح d از آب درمیاد و از 20 کشوری که اعلام آمادگی کردند فقط ما آمده بودیم. در برنامه، مسابقات 100 متر ساعت 12:30 بود با شرایط آب وهوایی شرجی 80 درصد که هر 10 دقیقه یکبار می گفتند قرار است 10 دقیقه بعد برگزار شود. روز مسابقه اندازه وزنم آب بدنم از دست دادم و در نهایت مسابقه ساعت 16:40 برگزار شد. از مسابقات همینقدر بگویم که چهار ساعت زیر آفتابی بودم که یک دقیقه آن را هم نمی شد تحمل کرد؛ در صورتی که هیچکدام از دونده های خود میزبان در زمین نبودند. هتل (مسافرخانه) در وحشتناک ترین نقطه شهر بود به گونه ای که جرات بیرون رفتن برای خرید میوه و غذا را هم نداشتیم. با سه روز وعده غذایی سیب زمینی و خیلی شرایط عجیب تر دیگر که نمی شود به زبان آورد.

این دومین مسابقه فصل با این وضعیت وحشتناک برای کسب سهمیه المپیک است. وسط خرداد باید حداقل چهارمین مسابقاتم را شرکت می کردم نه دومین مسابقه را؛ آن هم با این شرایط.

من به عنوان ورزشکاری که 9 ماه در رنکینگ المپیک هستم و از تمام کم لطفی ها چشم پوشی کردم تا فقط به هدفم متمرکز باشم مستحق اشتباه های مبتدی در این برهه حساس نیستم.»

اظهارات تکان دهنده دختر دونده ایران درباره مسابقات نیجریه

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعاهای تکان دهنده دختر دونده ایران درباره مسابقات نیجریه" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعاهای تکان دهنده دختر دونده ایران درباره مسابقات نیجریه"، کلیک کنید.