فرزانه توسلی: برای تکرار قهرمانی نیاز به حمایت داریم

فرزانه توسلی: برای تکرار قهرمانی نیاز به حمایت داریم

دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان گفت: همه از تیم ملی فوتسال زنان انتظار قهرمانی آسیا را دارند برای تکرار قهرمانی نیاز به بازی های دوستانه و حمایت بیشتر داریم.

به گزارش مجله gcorg، فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان ایران درباره شرایط تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا، اظهار کرد: این اولین اردوی تیم ملی است که در سال جدید برگزار می شود، قبل از آن تمرینات بدنسازی داشتیم که از اردیبهشت آغاز شد. برگزاری چنین اردوهایی برای آماده سازی تیم لازم است و چه بهتر که بیشتر و مداوم باشد زیرا دیگر فرصتی برای مسابقات داخل سالن نداریم.

وی با بیان اینکه امیدوارم فدراسیون فوتبال همانند سال های گذشته که حامی بود باز هم به حمایت خود ادامه دهد، گفت: این تیم پتانسیل قهرمانی دارد. در دوره های قبل ثابت کرد که می تواند قهرمان شود. امسال کار سخت است و امیدوارم که همه از فدراسیون فوتبال گرفته تا رسانه ها از این تیم حمایت لازم را داشته باشند تا دوباره در سکوی قهرمانی قرار بگیریم.

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان در پاسخ به این پرسش که قرار است بعد از 7 سال تیم ملی در جام ملت های آسیا حضور پیدا کند تصور می کنید این تیم بتواند دوباره قهرمان آسیا شود؟ خاطرنشان کرد: قهرمانی دور از دسترس نیست اما ترکیب اصلی تیم خیلی تغییر کرده و بازیکنان جوان را در کنار بازیکنان با تجربه داریم که این بازیکنان جوان برای رسیدن به آمادگی به بازی های تدارکاتی بیشتری نیاز دارند و اردوها باید مداوم و پی در پی برگزار شود. اگر همه کمک کنند قهرمانی دور از دسترس نیست.

کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان همچنین در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای لازم است تا نقاط ضعف تیم برطرف شود، افزود: امسال مسابقات داخل سالن، مقدماتی جام جهانی و پس از آن جام ملت های آسیا را پیش رو داریم. همین جا از تمام باشگاه ها می خواهم که مثل همیشه حمایت کنند چون نصف آمادگی این بازیکنان در داخل باشگاه ها رقم می خورد.

وی اظهار کرد: فدراسیون فوتبال باید نگاه ویژه به تیم زنان داشته باشد چون ما 6-7 سال از میادین دور بودیم و آخرین قهرمانی ما در سال 2018 بوده است. این تیم که اکنون جوان شده نیاز به بازی های دوستانه دارد.

توسلی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می کنید تیم ملی دوباره راهی جام جهانی شود؟ گفت: ما دو دوره قهرمان آسیا شدیم و الان نیز هدف حضور در جام جهانی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه فوتسال به جام جهانی اضافه شد و نگاه ها را در دنیا به این رشته تغییر داد. سرمایه گذاری بیشتری بعد از این در فوتسال انجام خواهد شد، ما که 2 دوره قهرمان شدیم حیف است در جام جهانی حضور پیدا نکنیم. همه از این تیم انتطار قهرمانی دارند ما نیز تلاش خواهیم کرد به این هدف برسیم.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرزانه توسلی: برای تکرار قهرمانی نیاز به حمایت داریم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرزانه توسلی: برای تکرار قهرمانی نیاز به حمایت داریم"، کلیک کنید.