افزایش همکاری پلیسی ایران و ویتنام

افزایش همکاری پلیسی ایران و ویتنام

ایران و ویتنام در زمینه همکاری های جامع انتظامی تفاهم نامه امضاء کردند.

 به گزارش مجله gcorg، سردار احمد رضا رادان، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران که به ویتنام سفر کرده است، با ژنرال تولام، وزیر امنیت عمومی ویتنام دیدار و گفت وگو کرده و در جریان آن طرفین تفاهمنامه همکاری های جامع انتظامی را به امضاء رساندند.

وزیر امنیت عمومی ویتنام در این مراسم بر توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه و چندجانبه به ویژه در زمینه همکاری های جامع پلیسی میان ایران و ویتنام تاکید کرد. ژنرال تولام روابط دوستانه توام با احترام دو کشور را موجب گسترش و تقویت همکاری های دوجانبه دانست و پیشرفت های ایران را در حوزه های دفاعی، نظامی، علمی و صنعتی و همچنین مقاومت، پایداری و خوداتکایی کشورمان با وجود تحریم های ظالمانه تحسین کرد.

بر اساس اعلام پلیس، راه های تعمیق و تقویت همکاری های انتظامی از قبیل تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته، تروریسم، جرایم سایبری، تولید و قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، پولشویی، قاچاق سلاح و مهمات، جعل اسناد و مهاجرت غیرقانونی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

رادان در این سفر از مرکز ملی آموزش مبارزه با تروریسم، مرکز ملی پایگاه داده های شهروندان و اداره امنیت سایبری و مبارزه با جرایم فناوری های پیشرفته ویتنام نیز بازدید می کند. رادان در این سفر قرار است با آقای “فام مین چین” نخست وزیر ویتنام نیز دیدار و گفت وگو کند.

پیش از این نشست فرمانده فراجا و هییت همراه از آرامگاه هوشی مین بازدید کردند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش همکاری پلیسی ایران و ویتنام" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش همکاری پلیسی ایران و ویتنام"، کلیک کنید.