پارالمپیک ایران از کمیته های مهم و تاثیر گذار آسیا و جهان است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

پارالمپیک ایران از کمیته های مهم و تاثیر گذار آسیا و جهان است - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، طارق سویی دبیرکل کمیته پارالمپیک آسیا در دیدار با دکتر کارگری گفت: حامل سلام گرم ماجد راشد رییس کمیته پارالمپیک آسیا برای شما هستم و از حضور شما به عنوان مشاور ویژه APC و نیز زمانی که برای این مسیولیت صرف می کنید قدردانی می کنم.

وی افزود: اعضای جدید هیات اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا انتخاب شدند و در حال گسترش فعالیت های این کمیته هستیم و خوشبختانه برای بازی های پارالمپیک پاریس شرایط خوبی داریم.

دبیر اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا گفت: کمیته ملی پارالمپیک ایران با حضور شما فعال و پویاتر شده است. ایران در زمره کمیته های مهم و تاثیر گذار در سطح آسیا و جهان است و برای شما در رویداد پیش رو، بازی های پارالمپیک پاریس آرزوی موفقیت داریم.

دکتر کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک نیز ضمن خوشامد به طارق سویی اظهار داشت: از حضور مجدد شما در ایران خوشحال هستم. با توجه به فعالیت های صورت گرفته آتیه ای درخشان برای APC متصور هستم و با توجه به ظرفیت بالای کشورهای آسیایی می بایست برای ارتقا سطح فنی و نیز گسترش رشته های ورزشی تلاش کنیم.

وی افزود: در حوزه آموزش نیز آمادگی خود را برای برگزاری دوره های مربی گری در رشته هایی مانند وزنه برداری، دو و میدانی و والیبال نشسته اعلام می کنیم. در راستای رشد و توسعه جنبش پارالمپیک در آسیا، کمیته ملی پارالمپیک ایران آمادگی خود را برای ایجاد مرکز آموزش رسمی APC در 16 رشته ورزشی اعلام می کند. این مهم در ارتقا سطح دانش فنی مربیان، داوران و کلاس بندان تاثیر بسزایی خواهد داشت و در این مسیر از حمایت فدراسیون های نیز بهره مند خواهیم بود.

طارق سویی دبیرکل کمیته پارالمپیک آسیا ضمن تایید توانمندی های فنی و علمی ایران، از تبدیل ایران به مرکز آموزش پارالمپیک آسیا استقبال و اعلام کرد در این مسیر حامی ایران خواهد بود.

گفتنی است طارق سویی، به منظور حضور در مسابقات قهرمانی کشور پارادو ومیدانی که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار خواهد شد به ایران سفر کرده و در این رویداد به عنوان داور بین المللی IPC بر مسابقات نظارت دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پارالمپیک ایران از کمیته های مهم و تاثیر گذار آسیا و جهان است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پارالمپیک ایران از کمیته های مهم و تاثیر گذار آسیا و جهان است – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.