مشکل اخذ مجوز سیب سلامت برای کسب و کارهای خانگی باید حل شود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

مشکل اخذ مجوز سیب سلامت برای کسب و کارهای خانگی باید حل شود - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در نشست عرصه کارآفرینی بیان کرد: بسیاری از مواردی که توسط کارآفرینان ذکر شد باید در بسته حمایتی دیده شوند.

وی افزود: در بخش شیرخوارگاه ها در سال های اول که به استان ها سفر داشتیم شاهد بودیم که افراد بسیاری در نوبت اخذ فرزند در انتظار بودند اما آیین نامه های موجود نمی گذاشتند به راحتی صاحب فرزند شوند، اما امروز با یک تغییر کوچک ایجاد شده باعث بسته شدن شیرخوارگاه ها شده است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مساله صادرات بسیار مهم است چرا که باعث شده کارها به کندی انجام شوند، امیدواریم بتوانیم در قالب یک بسته جامع و گره گشا، راهکار و تسهیلاتی در این باره با همکاری وزارت صمت داشته باشیم.

وی بیان کرد: آموزش و فرهنگ سازی، ترویج فرهنگ کار در خانواده مساله مهمی است که باید به آن نیز پرداخته شود. ایجاد فرهنگ کار و حمایت از کارآفرینان برای پشتیبانی از بانوان کارآفرین در خانواده داشته باشیم.

خزعلی افزود: همچنین در حوزه فناوری های نوین و هوش مصنوعی نیز اگر برنامه ریزی های لازم داشته باشیم قطعاً در این حوزه می توانیم پیشرفت خوبی شاهد باشیم.

وی ادامه داد: در مساله «فروش» صنایع خانگی باید زیرساخت های آن آماده شود. از وزارت صمت خواستارم اگر می شود کسانی که در این مسیر کار مشغول به کار هستند به آن ها تخفیفی داده شود.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: باید شغل انعطاف پذیر با بانوانی که فرزند و خانواده دارند در این بسته حتماً دیده شود.

وی در خصوص مساله کشت فراسرزمینی که مساله مهمی است از نظر دولت است گفت: امیدواریم بتوانیم با تغییرات در قوانین تحریم های داخلی را برداریم.

خزعلی در پایان گفت: یکی از مشکلات عمده بانوان در کسب و کار خانگی «اخذ مجوز سیب سلامت» است، که به این مساله نیز باید پرداخته شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل اخذ مجوز سیب سلامت برای کسب و کارهای خانگی باید حل شود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل اخذ مجوز سیب سلامت برای کسب و کارهای خانگی باید حل شود – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.