شهرداری گزارش خوبی از سفر به چین ارایه کرد/فکری به حال ساختمان های فرسوده اطراف مجلس کنید

نماینده پاکدشت در گفت وگو با مجله gcorg؛

شهرداری گزارش خوبی از سفر به چین ارایه کرد فکری به حال ساختمان های فرسوده اطراف مجلس کنید

نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون عمران گفت: شهرداری تهران گزارش خوبی از اقداماتشان به ویژه سفری که به چین داشتند و توافقاتی که در زمینه مترو، تراموا، خودرو، حمل ونقل عمومی، ونها و…، ارایه کرد و می توان گفت اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

فرهاد بشیری نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون عمران در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری مجله gcorg اظهار داشت: شهرداری تهران گزارش خوبی از اقداماتشان به ویژه سفری که به چین داشتند و توافقاتی که در زمینه مترو، تراموا، خودرو، حمل ونقل عمومی، ون ها و…، ارایه کرد و می توان گفت اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

وی افزود: نگرانی وجود داشت که بالاخره صنایع داخلی کشور هم در حال تولید هستند و این یکی از مواردی است که بالاخره باید به صنایع داخلی هم توجه شود. این یکی از نگرانی های ما بود که شهردار تهران هم به این امر اشاره کردند و به آن دقت لازم را دارند.

نماینده پاکدشت در خصوص مسکن اظهار داشت: بحث تولید مسکن در تهران یکی از کارهای بسیار ضروری و لازم است. هرشخصی که به نقاط خاص تهران رفت وآمد می کند بر این تصور است که تمام مناطق تهران از آن کیفیت برخوردار و مرفه هستند و ساخت و ساز آن ها بسیار کیفی و مناسب است. در حالی که در همین نزدیکی های مجلس هم ساختمان ها و اماکنی داریم که بسیار فرسوده و مخروبه هستند و ضرورت دارد در رابطه با آن ها تفکر و برنامه ریزی صورت گیرد. 

وی تاکید کرد: این امر که شهرداری تهران به دنبال 200 هزار واحد مسکونی با هماهنگی دولت است، اقدام خوبی است و فرصت برای انجام این قبیل از کارها هم بسیار مغتمم است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه شهرداری تهران با همکاری دولت می تواند کارهای خوبی خصوصا در حوزه شهر تهران انجام دهد، بیان داشت: شهر تهران مرکزیت کشور است و در استان تهران  بحث ساخت وسازها، حمل ونقل و بحث های مختلفی وجود دارد که اگر بیشتر بر روی آن ها دقت شود، یقینا بر روی تمام استان و کشور اثر می گذارد. 

عضو کمیسیون عمران همچنین گفت: در حال حاضر شاهد آن هستیم که میزان مرگ ومیر به خاطر آلاینده ها بالا است که این آمار در تهران میزان قابل توجهی است و باید در این راستا فکری شود و یک کار جمعی شهرداری و دولت انجام دهند که برای مردم رفاه و آسایش بیشتری فراهم شود.

وی درباره نقش شورای شهر در اداره مناسب پایتخت، مطرح کرد: شوراها جایگاه مناسبی برای امور اداره شهرها به ویژه در شهر تهران دارند و می توانند به خوبی سیاست گذاری کنند تا شهرداری ها بتوانند وظایفشان را به خوبی انجام دهند.

این نماینده افزود: در شهر تهران هم افراد مناسبی از طرف مردم انتخاب شدند تا کارها را به صورت مناسبی انجام دهند. شخص آقای مهندس چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران که شخصی وزین و پخته ای است، می تواند همراهی و همکاری بهتری میان شهرداری و شورا و هم چنین هماهنگی میان اعضای شورای شهر تهران رقم بزند.

این نماینده مجلس در خاتمه ابراز امیدواری کرد حضور امثال مهندس چمران منشا خدمات بیشتر به شهروندان تهران باشد. چرا که اثرات اقدامات مهم در پایتخت، اثرات کشوری است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرداری گزارش خوبی از سفر به چین ارایه کرد/فکری به حال ساختمان های فرسوده اطراف مجلس کنید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرداری گزارش خوبی از سفر به چین ارایه کرد/فکری به حال ساختمان های فرسوده اطراف مجلس کنید"، کلیک کنید.