جوانه گندم برای مرغ تخمگذار

اگر به دنبال خرید گندم برای مرغ تخمگذار هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا مناسب ترین گزینه را به شما معرفی کنیم. تغذیع مرغ بخش بسیار مهمی از پرورش و نگهداری از مرغ محسوب می شود که در رشد آن مهم ترین تاثیر را دارد. بنابراین می بایست مناسب ترین گندم را برای آن ها انتخاب کنید که بالاترین سود نصیب شما شود. جوانه گندم دکتر بیز برای مرغ تخمگذار در واقع غذای اصلی محسوب می شود . و بخش زیادی ار نیازهای مرغ را تامین می کند. بد نیست پیش از پرداختن به خرید گندم برای مرغ تخمگذار کمی در مورد گندم بدانیم. با همراه باشید.

جوانه گندم برای مرغ تخمگذار

دانه گندم در حالت کلی به دو نوع بهاری و زمستانی تقسیم بندی می شود که در یک طبقه بندی دیگر به دو نوع سخت و نرم تقسیم بندی شده است. ارزش غذایی گندم ارتباط مستقیمی با سختی و نرمی آن دارد و این ویژگی بر ترکیبات گندم به خصوص پروتیین موجود در آن اثرگذار است. خرید گندم برای مرغ تخمگذار بستگی به نوع مرغ شما نیز دارد. معمولا مرغ تخم گذار نسبت به مرغ گوشتی به گندم کمتری نیاز دارد چرا که هدف از پرورش مرغ تخمگذار بیشتر تولید تخم مرغ می باشد و مانند مرغ گوشتی نیازی به تامین پروتیین زیاد ندارد.

خرید گندم برای مرغ تخمگذار | کیمیازرین

 1.  استفاده از گندم به صورت دانه کامل بعد از 14 روزگی امکان پذیر است .
 2.  گندم به همراه مقادیر کافی از مواد معدنی و ویتامین ها می تواند روش اقتصادی خوبی برای پرورش دهندگان مرغ تخمگذار باشد که خود گندم کشت می کنند.
 3.  با استفاده از گندم برای مرغ تخمگذار می توان کوکسیدیوز موجود در جیره را به صورت طبیعی کنترل کرد چراکه گندم کامل در کنار خوراک می تواند باعث تحریک تحرکات سنگدان و معده شده و در نتیجه ماندگاری اسید ها را کاهش دهد.
 4. گندم سرشار از پروتیین و نشاسته است .
 5.  جیره های غذایی بر پایه گندم در مقایسه با جیره های دیگر به مکمل پروتیینی کمتر نیاز دارند. با توجه به اینکه گندم حاوی 12 تا 14 درصد پروتیین است کنجاله سویا یا کنجاله کانولای کمتری نیاز است تا جیره غذایی مرغ تخمگذار به سطح مطلوب پروتیین برسد.
 6. ساخت خوراک مرغ تخمگذار که حاوی گندم است باعث تولید پلت های مقاوم تر می شود.

مضرات استفاده از گندم برای مرغ تخمگذار

 1. گندم دارای 5 تا 8 درصد از پنتوزان ها است که باعث تغییر در ویسکوزیته مواد هضمی شده و کاهش هضم خوراک و نیز رطوبت بیشتر را به دنبال خواهد داشت.
 2. در ساختار گندم بازدارنده های آلفا آمیلاز وجود دارد که البته به طور کامل شناسایی نشده اند .
 3.  با توجه به خاصیت چسبندگی پروتیین گندم، مصرف گندم آسیاب شده خیلی نرم باعث چسبندگی در نوک و لبه های دهان مرغ های تخمگذار به خصوص جوجه ها می شود. نتیجه چنین حالتی کاهش مصرف خوراک است.
 4. استفاده بیش از 30 درصد گندم برای مرغ تخمگذار می تواند سبب مشکلات گوارشی شود.
 5.  گندم حاوی ممانعت کننده آلفا – آمیلاز است که توسط حرارت ملایمی در زمان پلت کردن از بین میرود.
 6. میزان بیوتین موجود در گندم در مقایسه با ذرت بسیار کمتر است.
 7. موارد تورم روده نکروتیک با استفاده از گندم برای مرغ تخمگذار بیشتر است به خصوص اگر گندم به صورت آردی در دسترس مرغها باشد .
 8. میزان تلفات در جیره های غذایی که بر پایه گندم است در اکثر مواقع بیشتر است.
 9. مقدار رنگریزه موجود در گندم برای حفظ رنگ زرده و پوست بسیار کم است. در نتیجه رنگ پوست جوجه ها و زرده تخم مرغ زرد رنگ پریده خواهد شد .
 10. گندم محیط مناسب تری را برای تکثیر باکتری های بیماریزا فراهم می کند.
 11.  انرژی قابل متابولیسم در گندم معمولاً کمتر از ذرت بوده و دامنه تغییرات آنها بیشتر است.

خرید گندم برای مرغ تخمگذار | کیمیازرین : حال که در مورد گندم، مزایا و معایب ان برای مرغ تخمگذار اطلاعات کافی را بدست آوردیم. حتما می دانید که در هر حالت گندم برای مرغ تخمگذار نیاز است اما باید طبق برنامه در وعده های غذایی آن در نظر گرفته شود. استفاده از گندم کامل به همراه یک خوراک متوازن کننده حاوی مقادی کافی از مواد معدنی و ویتامین ها ،روش اقتصادی مناسبی برای کشاورزان در جهت استفاده از گندم های تولیدی آنها در مزرعه می باشد.

در صورتی که دارای مرغ های تخمگذار هستید و می خواهید اقدام به خرید محصولات دکتر بیر برای مرغ تخمگذار کنید لازم است که از جایی مطمین خریداری کنید که هم قیمت آن مناسب باشد و هم این که دارای کیفیت بالایی باشد. یکی از بهترین مراکز برای به صورت عمده و یا تکی گروه کیمیازرین می باشد که توانسته در مدت کوتاهی به یکی از بهترین ها تبدیل شود. گندم برای مرغ تخمگذار ؛ بررسی خواص و ارزش غذایی گندم برای تغذیه مرغ همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم خواص مواد غذایی سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

اگر به دنبال خرید گندم برای مرغ تخمگذار هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا مناسب ترین گزینه را به شما معرفی کنیم. تغذیع مرغ بخش بسیار مهمی از پرورش و نگهداری از مرغ محسوب می شود که در رشد آن مهم ترین تاثیر را دارد. بنابراین می بایست مناسب ترین گندم را برای آن ها انتخاب کنید که بالاترین سود نصیب شما شود. گندم برای مرغ تخمگذار در واقع غذای اصلی محسوب می شود و بخش زیادی ار نیازهای مرغ را تامین می کند. بد نیست پیش از پرداختن به خرید گندم برای مرغ تخمگذار کمی در مورد گندم بدانیم. با کیمیازرین همراه باشید.

دانه گندم در حالت کلی به دو نوع بهاری و زمستانی تقسیم بندی می شود که در یک طبقه بندی دیگر به دو نوع سخت و نرم تقسیم بندی شده است. ارزش غذایی گندم ارتباط مستقیمی با سختی و نرمی آن دارد و این ویژگی بر ترکیبات گندم به خصوص پروتیین موجود در آن اثرگذار است. خرید گندم برای مرغ تخمگذار بستگی به نوع مرغ شما نیز دارد. معمولا مرغ تخم گذار نسبت به مرغ گوشتی به گندم کمتری نیاز دارد چرا که هدف از پرورش مرغ تخمگذار بیشتر تولید تخم مرغ می باشد و مانند مرغ گوشتی نیازی به تامین پروتیین زیاد ندارد .

همانطور که می دانید قرآن کریم از بهشت با نام جنت نام برده است و معنی جنت باغی است که درختان میوه فراوان دارد.همچنین در این کتاب آسمانی از میوه های زیادی نام برده شده است. امروزه با پیشرفت جوامع بشری بیماری ها هم پیشرفت زیادی کرده اند و یکی از راه های نجات انسان از بیماری های مختلف شناخت کامل طبیعت و آشنایی با خواص عسل دکتر بیز است. از مهمترین میوه هایی که در قرآن از آنها نام برده شده است می توانیم به انجیر و زیتون اشاره کنیم که به تازگی یک گروه تحقیقات ژاپنی پی به خواص فوق العاده مصرف یک عدد انجیر و هفت عدد زیتون شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جوانه گندم برای مرغ تخمگذار" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جوانه گندم برای مرغ تخمگذار"، کلیک کنید.