تغییر دهک بندی خانوار؛ سرنوشت کالابرگ مشخص شد

تغییر دهک بندی خانوار؛ سرنوشت کالابرگ مشخص شد

آفتاب نیوز :

وزیر رفاه گفت کالابرگ الکترونیکی براساس تاکید شهید رییسی ادامه خواهد داشت. میزان بودجه و دهک بندی طرح به زودی جمع بندی و اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش تجارت نیوز، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز خرداد در حاشیه هشتمین همایش ملی کار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کالابرگ الکترونیکی بر اساس تاکید رییس جمهور شهید ادامه خواهد داشت، روز گذشته در هیات دولت به ریاست آقای مخبر سرپرست ریاست جمهوری، جلسه ای درباره کالابرگ برگزار شد که در موضوع میزان بودجه و دهک بندی آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وزیر کار در مورد مسکن کارگری نیز گفت: قرارگاه مسکن کارگران در وزارت کار شکل گرفته و سرپرست آن هم آقای علی لو شده و مسکن کارگری با جدیت دنبال می شود.

وزیر کار همچنین در مورد تشکل های کارگری نیز گفت: بحث سه جانبه گرایی همراه با عدالت اجتماعی است.

وزیر تعاون همچنین از ادامه رشد اقتصادی در سال جاری خبر داد و گفت : بعد از یک دهه بدون رشد، سال گذشته رشد اقتصادی قابل توجه به دست آمد و امیدواریم امسال در کانال 8 درصد رشد قرار بگیریم.

گفتنی است، احسان خاندوزی روز گذشته (شنبه) درخصوص سرنوشت طرح کالابرگ الکترونیک فجرانه با تاکید بر اینکه اهتمام دولت با توجه به استقبال 60 میلیون نفری مردم از طرح فجرانه و تاثیر مثبت آن در سفره مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه، تداوم این طرح و تامین اعتبار آن است، اظهار داشت: مشترکاً با مجلس در حال کار روی این طرح و رفع موانع تامین اعتبار آن هستیم و جزییات این طرح و تغییرات آن به زودی در روز های آینده اعلام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر دهک بندی خانوار؛ سرنوشت کالابرگ مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر دهک بندی خانوار؛ سرنوشت کالابرگ مشخص شد"، کلیک کنید.