بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رییس جمهور

در پی عروج ملکوتی و شهادت گونه خادم الرضا رییس جمهور مردمی و انقلابی ایران اسلامی، انجمن صنفی مدیران رسانه بیانه ای صادر کرد.

به گزارش مجله gcorg به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی مدیران رسانه متن بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

در شب میلاد امام ریوف، خادم الرضا، رییس جمهور ایران اسلامی در راه خدمت به ملت شهید پرور ایران در سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نایل آمد. ایشان در طی دوره خدمت همواره تلاش خود را در راه خدمت به مردم و میهن اسلامی به کار بست و در راه خدمت نیز به دیدار معبود شتافت. رحمت و غفران الهی شامل حال ایشان و همراهانشان باد.

انجمن صنفی مدیران رسانه شهادت رییس جمهور خدوم و مردمی حضرت آیت الله سیدابراهیم رییسی و همراهانش دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب و مردمی تبریز، دکتر مالک رحمتی استاندار خدوم آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به محضر امام عصر(عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماید.

از همکاران رسانه ای تقاضا داریم تا با اهتمام ویژه به رسالت خود در راستای اطلاع رسانی شفاف و صادقانه ظرفیت رسانه ای خود را در مقابله با رسانه های معاند و غربی کما فی السابق به کار بسته و سنگر فرهنگی را حفظ نمایند. از ملت شهید پرور ایران اسلامی نیز استدعا داریم تا اخبار و اطلاعات درست و دقیق را از رسانه های رسمی و مجوز دار پیگیری نمایند و از انتشار اخبار غیر موثق رسانه های غربی و معاندان رسانه ای بپرهیزند.»

بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رییس جمهور

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در پی شهادت رییس جمهور"، کلیک کنید.