4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، در هفته ای که گذشت لژیونرهای فوتبال ایران عملکرد متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند که در این میان سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سامان قدوس آخرین حضور در تیم های باشگاهی خود را تجربه کردند.

شکست آویسپا در «جی لیگ کاپ» با حضور شهاب زاهدی

تیم های فوتبال آویسپا فوکویوکا و کاشیوا ریسول در جی لیگ کاپ رو در روی هم قرار گرفتند و در حالی که بازی تا دقیقه 2+ 90 با نتیجه تساوی یک بر یک دنبال می شد، «هیروکی نودا» توانست گل پیروزی بخش را برای کاشیوا ریسول به ثمر برساند تا این تیم پیروز از زمین خارج شود.

«فومیا اونوکی» دیگر گل کاشیوا ریسول را در این بازی وارد دروازه آویسپا کرد و تنها گل این تیم هم توسط «سیا اینویه» به ثمر رسید. شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم آویسپا از دقیقه 61 برای آویسپا به زمین بازی آمد اما موفق به گلزنی در این دیدار نشد.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

درخشش مهدی قایدی برابر تیم صدرنشین الوصل

تیم های فوتبال الاتحاد کلبا و الوصل در هفته بیست و چهارم لیگ برتر امارات شامگاه سه شنبه از ساعت 20:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود الوصل به پایان رسید.

مهدی قایدی لژیونر ایرانی الاتحاد از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در حالی الاتحاد از دقیقه 4 با اخراج سابیل 10 نفره به کار خود ادامه داد موفق شد در دقیقه 16 گل اول را به ثمر برساند.

اما در ادامه، احمدصالح (25)، دیال و(47) و بوتفینی (66) 3 بار دروازه الاتحاد را باز کردند.

در دقیقه 68 باز هم مهدی قایدی تاثیرگذار ظاهر شد و توانست با یک پاس، (بسا) را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا بازی 3 بر 2 شود.

در دقیقه 87 هم هریس سفروویچ برای بار چهارم دروازه الاتحاد را باز کرد.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

برتری پرگل فاینورد در آخرین حضور علیرضا جهانبخش

در هفته سی و چهارم و پایانی لیگ برتر فوتبال هلند امروز یکشنبه ساعت 16 تیم فاینورد میزبان «اکسلسیور» بود که این بازی در نهایت با نتیجه 4 بر صفر به سود فاینورد به پایان رسید.

علیرضا جهانبخش لژیونر ایرانی فاینورد در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش بود و 61 دقیقه بازی کرد. این آخرین دیدار جهانبخش برای فاینورد بود و این بازیکن قرار است از این تیم هلندی جدا شود.

البته او که قراردادش با این باشگاه تا انتهای فصل جاری است، در گفت وگو با سایت ESPN خبر از احتمال تمدید قرارداد خود با فاینورد داد. در مطلب این سایت آمده است: جهانبخش پس از ترک باشگاه برایتون انگلیس با قراردادی به ارزش یک میلیون یورو راهی فاینورد شد و در 3 فصل حضور خود در این تیم، 105 بازی انجام داد و آمار 17 گل و 16 پاس گل را از خود به ثبت رساند.

جهانبخش در گفت وگو با سایت ESPN اظهار داشت: از اینکه بگویم در آینده در کدام تیم بازی خواهم کرد، بسیار سخت است. مدیربرنامه های من در حال مذاکره با مدیران فاینورد است و از نظر روحی و جسمی خودم را در بالاترین سطح می بینم. 3 سال باشکوه را در فاینورد گذراندم و لحظات بسیار خوبی را سپری کردم اما نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

قلی زاده خرید پراشتباه برای لخ پوزنان

علی قلی زاده وینگر تیم ملی فوتبال ایران تابستان سال گذشته با قراردادی به ارزش 8/ 1 میلیون یورو راهی لخ پوزنان لهستان شد تا تبدیل به گران ترین خرید تاریخ لیگ این کشور شود.

مصدومیت های متوالی باعث شد تا این بازیکن نتواند از ابتدا در ترکیب لخ پوزنان قرار گیرد. سایت «sport» لهستان در این خصوص نوشت: پراشتباه ترین تصمیم باشگاه لخ پوزنان خرید این بازیکن گران قیمت بود. مثل این می ماند پول خود را هدر داده باشند. مدیران لخ پوزنان از مصدومیت این بازیکن آگاه بودند اما با این حال باز تصمیم به جذب او گرفتند. قلی زاده پس از ریکاوری در مجموع 10 بازی، 630 دقیقه برای لخ پوزنان به میدان رفت اما موفق نبود و عملکرد خوبی نداشت.

این بازیکن با عملکرد خود نشان داد که لخ پوزنان در نقل و انتقالات شکست خورده است.

اورنبورگ در آستانه سقوط قرار گرفت

در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال روسیه، امروز یکشنبه از ساعت 12:30 تیم فوتبال اورنبورگ میهمان اورال بود که این دیدار در نهایت با تساوی 3 به 3 به پایان رسید.

محمد قربانی لژیونر ایرانی اورنبورگ در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و 90 دقیقه بازی کرد. این بازیکن در دقیقه 50 موفق شد دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

جدایی قدوس از برنتفورد رسماً اعلام شد

باشگاه فوتبال برنتفورد انگلیس با انتشار پستی رسماً پایان حضور سامان قدوس در این تیم را اعلام کرد.

طبق اعلام این باشگاه، شاندون باپتیست، سامان قدوس و چارلی گود در تاریخ 30 ژوین و پس از پایان قراردادشان جدا خواهند شد، در حالی که نیل ماوپای و سرخیو رگیلون که به صورت قرضی در برنتفورد بودند به تیم های خود یعنی اورتون و تاتنهام هاتسپور باز خواهند گشت.

این باشگاه به تمجید از عملکرد قدوس در این تیم پرداخت و نوشت: ضربه باشکوه او در پیروزی 3 بر صفر زنبورها مقابل برنلی در استادیوم Gtech Community در این فصل، جایزه بهترین گل ماه اکتبر لیگ برتر را به دست آورد. این ملی پوش ایرانی در مجموع 107 بازی برنتفورد انجام داد و 5 گل به ثمر رسانده است.

مدیر باشگاه برنتفورد در خصوص قدوس گفت: سامان یکی از بهترین بازیکن هایی است که تا به حال در فوتبال ملاقات کرده ام، او همیشه مثبت است و هر روز در تمرینات حاضر می شود و به همه کمک می کند. او همیشه در باشگاه مورد استقبال ما قرار خواهد گرفت و نباید احتمال بازگشت او در آینده را رد کنیم.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

جایزه «شایستگی و ارزش های پورتو» به مهدی طارمی رسید

تیم های فوتبال پورتو و براگا در هفته پایانی لیگ پرتغال شامگاه شنبه 29 اردیبهشت رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود پورتو به پایان رسید.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در این بازی از دقیقه 76 وارد زمین شد و در دقیقه 86 روی پاسی که برای وندرسون گالنو ارسال کرد، زمینه ساز گل پیروزی بخش تیمش شد.

در پایان لیگ پرتغال، پورتو با کسب 72 امتیاز و پس از تیم های اسپورتینگ و بنفیکا در جایگاه سوم ایستاد. همچنین، مهدی طارمی از سوی باشگاه پورتو جایزه «شایستگی و ارزش های پورتو» را از آن خود کرد. این آخرین دیدار طارمی با پیراهن پورتو در لیگ پرتغال بود و او باید در فینال جام حذفی به مصاف اسپورتینگ برود.

در ضمن مهدی طارمی با پایان یافتن قرارداد خود با پورتو پرتغال حالا به عنوان بازیکن آزاد قرار است برای تیم فوتبال اینتر ایتالیا بازی کند. طارمی که عکس او در دیدار با «فدریکو پاستورلو» ایجنت مشهور فوتبال ایتالیا منتشر شده است به زودی قرار است پیراهن اینتر را بر تن کند تا این بار عکس های رسمی امضای قراردادش از شهر میلان با اینتر رسانه ای شود.

شهاب زاهدی با وجود اخراج بهترین شد!

تیم های فوتبال آویسپا فوکویوکا و سرزو اوساکا در هفته پانزدهم جِی لیگ ژاپن امروز شنبه 29 اردیبهشت در ورزشگاه «بست دنکی» رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با برتری سرزو اوساکا به پایان رسید تا آویسپا 16 امتیازی و در رده چهاردهم جدول باقی بماند و تیم سرزو اوساکا هم با 253 امتیاز در مکان ششم جدول ایستاد.

شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم آویسپا در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه 61 با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. طبق اعلام باشگاه آویسپا با وجود اینکه زاهدی در این بازی از زمین بازی اخراج شد اما با 3 شوت زده بهترین آمار را نسبت به سایر بازیکنان این تیم داشته است.

4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان

آزمون فرصت خداحافظی پیدا نکرد

دیدار تیم های فوتبال رم و جنوا در هفته سی و هفتم رقابت های سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد که در نهایت با برتری یک بر صفر رم به پایان رسید. سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال رم از در ترکیب این تیم حضور نداشت و دنیله ده روسی در این دیدار فرصت بازی به آزمون را نداد.

لازم به ذکر است خبرهایی در رسانه های ایتالیایی مبنی بر اینکه باشگاه رم قصد ندارد در تابستان امسال بند خرید دایمی مهاجم ایرانی خود را فعال کند، منتشر شد. با این تفاسیر آزمون فرصت خداحافظی با هواداران رم را در آخرین دیدار خانگی این تیم از دست داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 لژیونر در آستانه جدایی/ درخشش قایدی و یک حضور اشتباه در لهستان – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.