رستمیان در تپانچه 25 متر فینالیست شد

رستمیان در تپانچه 25 متر فینالیست شد

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران در ماده تپانچه 25 متر جام جهانی باکو به فینال رسید.

به گزارش مجله gcorg، در هشتمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو هانیه رستمیان در پایان دور مقدماتی تپانچه 25 متر زنان و در مجموع مرحله دقت و سرعت، با امتیاز  583 به عنوان نفر هفتم راهی فینال شد. گلنوش سبقت الهی نیز امتیاز 560 را ثبت کرد و در رده پنجاه و هفتم قرار گرفت. 

فینال تپانچه 25 متر زنان فردا (جمعه)، ساعت 10 صبح برگزار می شود.

پیش از این در روزهای قبل این مسابقات ماده تپانچه 25 متر زنان یکبار انجام شده بود که در پایان آن هانیه رستمیان به فینال رسید و در فینال در رده پنجم قرار گرفت.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم و تیم میکس تفنگ (شرمینه چهل امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تپانچه 25 متر هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل امیرانی سی و ششم شدند. در تفنگ سه وضعیت نیز امیرمحمد در رده سی ام، پوریا نوروزیان در رده پنجاه و پنجم و نجمه خدمتی در رده سی و هفتم قرار گرفتند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رستمیان در تپانچه 25 متر فینالیست شد" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رستمیان در تپانچه 25 متر فینالیست شد"، کلیک کنید.