دیگر هر نقشی را قبول نمی کنم؛ حسن فتحی خانم بازیگر ترکیه ای را متحول کرد 

دیگر هر نقشی را قبول نمی کنم؛ حسن فتحی خانم بازیگر ترکیه ای را متحول کرد 

آفتاب نیوز :

حسن فتحی در فیلم «مست عشق»، در کنار بازیگران ایرانی مثل پارسا پیروزفر، شهاب حسینی و حسام منظور، از حضور گسترده بازیگران مشهور ترک هم استفاده کرده است؛ بازیگرانی قدرتمند که بار بخش های مهمی از ماجرا ها را روی دوش دارند. بنسو سورال بازیگر مطرح ترکیه، ایفاگر یکی از نقش های مهم این فیلم است. او بعد از پایان فیلمبرداری فیلم، مصاحبه ای تلویزیونی انجام داده و در آن از اهمیت «مست عشق» و قدرت کارگردانی حسن فتحی گفته است.

بعد از اینکه اکران فیلم «مست عشق» یک هفته به تاخیر افتاد، حالا قرار است این فیلم از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت روی پرده برود. به بهانه اکران این فیلم، از روز گذشته بخشی از مصاحبه بنسو سورال، بازیگر مطرح ترک درباره «مست عشق» در فضای مجازی منتشر شده که مروری داریم بر بخش های مهم آن.

سورال از تجربه بازی در نقش مریم فیلم «مست عشق» گفته است: «برای من یک تجربه متفاوت بود و نقش یک شخصیت متفاوت را بازی کردم. خیلی هیجان داشتم. تا حالا این مدل نقش را بازی نکرده بودم.» او درباره تجربه همکاری با حسن فتحی هم گفته: «حسن فتحی کارگردان خیلی مهمی در ایران است. کست خیلی قشنگی داشتیم. یک پروژه بین المللی بود و اگر اتفاق بدی نیفتد قرار است در فستیوال هم شرکت کند. خیلی برایش هیجان دارم.»

سورال گفته که این نقش روی انتخاب های بعدی اش هم اثر خواهد داشت: «فیلم خیلی مهم بود و بعد از آن یا باید فیلم بهتری بازی کنم یا حداقل سراغ فیلمی در همان حد بروم. برای همین هم فعلا برای انتخاب یک فیلم جدید عجله نمی کنم.»

«مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی مشترک مهران برومند و حسن علیزاده، با بازی پارسا پیروزفر، شهاب حسینی، بوراک توزکوپاران، بوران کوزوم، هانده ارچل، بنسو سورال و … چهارشنبه 5 اردیبهشت اکران می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیگر هر نقشی را قبول نمی کنم؛ حسن فتحی خانم بازیگر ترکیه ای را متحول کرد " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیگر هر نقشی را قبول نمی کنم؛ حسن فتحی خانم بازیگر ترکیه ای را متحول کرد "، کلیک کنید.