اشد مجازات در انتظار اوباش محله نازی آباد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

اشد مجازات در انتظار اوباش محله نازی آباد - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مجله gcorg، بازسازی صحنه شرارت و قدرت نمایی اراذل و اوباش با حضور متهمین دستگیرشده و شاکیان صبح امروز ساعت 10:00 در محله نازی آباد برگزار شد.

سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در حاشیه این برنامه اظهار داشت: حدود دو هفته گذشته در محله نازی آباد تعدادی از اراذل و اوباش در پی مزاحمت برای نوامیس با سلاح سرد به تعدادی از کسبه حمله کرده و موجب مجروح شدن دو نفر می شوند.

وی در تشریح ماجرا گفت: 3 نفر اراذل و اوباش پس از ایجاد مزاحمت برای دو خانم و یک پسر نوجوان در پی درگیری لفظی با پسر، از ماشین پیاده شده و آنها را با سلاح تعقیب می کنند.

سرهنگ راستی افزود: تعدادی از کسبه برای دفاع از خانم ها سد راهشان می شوند که این سه نفر با چاقو و سلاح سرد به آنها حمله کرده و دو نفر را به شدت مجروح می کنند و سپس متواری می شوند.

معاون عملیات پلیس اطلاعات بزرگ در ادامه اظهار داشت: متهمین ظرف 48 ساعت دستگیر شدند. یکی از آنها اراذل و اوباش سطح 1 و دو نفر دیگر فاقد سابقه بودند.

وی تاکید کرد: نداشتن سابقه پیشین دلیل بر وقوع جرم و سلب آسایش مردم نمی شود، هر چند این افراد پیش از این نیز سابقه مزاحمت برای نوامیس مردم را داشته اند.

سرهنگ راستی با تاکید بر اینکه به دستور قاضی پرونده متهمان جهت بازسازی صحنه جرم برده در محل درگیری حاضر شده اند، گفت: سهم شرارت و جرمی که هر یک از متهمان مرتکب شده اند باید در جریان فرایند پرونده مشخص شود. یکی از مصدومین و همسر مصدومی که همچنان بستری است نیز جهت بررسی و تکمیل فرایند پرونده حضور دارند.

وی اظهار داشت: این افراد پس از طی مراحل قانونی و تکمیل پرونده برای صدور حکم به دادسرا احضار می شوند و دستگاه قضایی برای آنان اشد مجازات را در نظر خواهد گرفت.

سرهنگ راستی در پاسخ به سوال خبرنگار مجله gcorg در خصوص تکرار جرم توسط این اشرار هم بیان کرد: سطح برخورد در حدی خواهد بود که این افراد امکان چنین عملی نخواهند داشت و برای سایرین نیز درس عبرتی خواهد بود. مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشد مجازات در انتظار اوباش محله نازی آباد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشد مجازات در انتظار اوباش محله نازی آباد – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.