جشن سالروز آزادسازی مهران ۶ تیرماه برگزار می‌شود

جشن سالروز آزادسازی مهران ۶ تیرماه برگزار می‌شود

مجله gcorg/ایلام جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام با اشاره به اینکه دفاع مقدس بخشی از هویت و فرهنگ افتخارآمیز ایران است و ضروری است مناسبت‌هایی از قبیل عملیات کربلای یک و آزادسازی مهران با انجام کارهای فرهنگی برای نسل‌های بعدی تبیین شود.

سردار «قدرت‌اله کریمیان» امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳،  در نشست استانی هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز عملیات کربلای یک و آزادسازی مهران، اظهار کرد: مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین کربلای یک و آزادسازی مهران با سخنرانی سردار معروفی؛ معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین و با حضور عموم مردم و مسئولان در محل یادمان قلاویزان در مهران برگزار می‌شود. 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام بیان کرد: دفاع مقدس بخشی از هویت و فرهنگ افتخارآمیز ایران است و مناسبت‌هایی از قبیل عملیات کربلای یک و آزادسازی مهـران و نقش استان ایلام در جبهه میانی بایستی با انجام کارهای فرهنگی و تأثیرگذار برای نسل‌های بعـدی تبیین شود.

وی گفت: ما در دفاع مقدس به خودباوری و قدرت رسیدیم و اگر ما امروز در صنایع دفاعی حرفی برای گفتن داریم و دنیا در این زمینه به ما احترام می‌گذارند، مدیون دفاع مقدس هستیم.

 
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام در پایان افزود: جشن آزادسازی مهران در روز چهارشنبه ۶ تیرماه رأس ساعت ۲۱ شب در محل یادمان قلاویزان برگزار می‌شود. 

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن سالروز آزادسازی مهران ۶ تیرماه برگزار می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن سالروز آزادسازی مهران ۶ تیرماه برگزار می‌شود"، کلیک کنید.