کشف 16 هزار لباس قاچاق از انباری در بازار تهران

کشف 16 هزار لباس قاچاق از انباری در بازار تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 16 هزارثوب البسه قاچاق از انباری در بازار تهران خبرداد.

به گزارش مجله gcorg، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف البسه قاچاق از انباری در محدوده بازار تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو شده است.

وی ادامه داد: همچنین در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد که کالای خارجی قاچاق توسط خودروهای شوتی به این مکان منتقل و دپو شده است.

افشاری با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای مربوطه اخذ شد، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با حضور در محل این انبار، اقدام به بازرسی از آن کردند که در جریان آن از این محل که یک باب انبار کالای بازرگانی بود، مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع کلاه آفتابی و شلوار زنانه کشف و ضبط شد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کالاها و اقلام موجود در این انبار در سامانه انبارها ثبت نشده بود، گفت: همچنین طی استعلامات گمرکی مشخص شد که اسناد گمرکی موجود نیز مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

به گفته وی تعداد  2352 عدد کلاه آفتابی و 14 هزار و 472 ثوب لباس زنانه خارجی قاچاق که محصول کشور چین بود، از این محل کشف و ضبط شد. کارشناسان ارزش این اقلام را 15 میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

افشاری با بیان اینکه در این خصوص پرونده ای تشکیل شد، گفت: یک نفر نیز دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه زندان شد.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 16 هزار لباس قاچاق از انباری در بازار تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 16 هزار لباس قاچاق از انباری در بازار تهران"، کلیک کنید.