قالیباف: برای گسترش ارتباطات بین‌المللی از تمام فرصت‌ها استفاده می‌کنیم

قالیباف: برای گسترش ارتباطات بین‌المللی از تمام فرصت‌ها استفاده می‌کنیم

رییس مجلس با بیان اینکه برای شرکت در نشست روسای مجالس بریکس به سن‌پترزبورگ سفر کرده است، گفت: از تمام فرصت‌ها برای گسترش ارتباطات بین‌المللی کشورمان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری مجله gcorg، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ساعتی قبل وارد سنت‌پترزبورگ شد و مورد استقبال رسمی الکساندر دمیتروویچ ژکوف نایب رییس دومای روسیه، دیمیتری واسیلینکو سناتور دومای فدراسیون روسیه، لئونارد ادواردویچ سلوتسکی رییس حزب لیبرال در دومای فدراسیون روسیه و کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه قرار گرفت.

هدف رئیس مجلس از این سفر دو روزه حضور در نشست روسای مجالس بریکس است که با موضوع «نقش پارلمان‌ها در تقویت چندجانبه‌گرایی برای توسعه و امنیت جهانی عادلانه» برگزار می‌شود.

قالیباف با اشاره به سفر به روسیه در مطلبی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

«برای شرکت در نشست رؤسای مجالس بریکس به سن‌پترزبورگ آمده‌ام.

‏پیگیری توافقات با کشورهای عضو و تعامل در چارچوب «بریکس پی» که سیستم مستقل پرداخت برای تراکنش‌های مالی بین کشورهاست، محور گفتگوها خواهد بود.

‏از تمام فرصت‌ها برای گسترش ارتباطات بین‌المللی کشورمان استفاده خواهیم کرد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قالیباف: برای گسترش ارتباطات بین‌المللی از تمام فرصت‌ها استفاده می‌کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قالیباف: برای گسترش ارتباطات بین‌المللی از تمام فرصت‌ها استفاده می‌کنیم"، کلیک کنید.