عکس | تیم مهدی طارمی محبوب تر از ریال و میلان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg؛ اینتر تیم جدید مهدی طارمی با میانگین تماشاگر در هر بازی 72 هزار و 838 نفر در رده چهارم پرتماشاگرترین تیم های باشگاهی اروپا ایستاد.اینتر بالاتر از ریال مادرید، قهرمان اروپا و لالیگا ایستاد تا نشان دهد طارمی در فصل آینده باید مقابل دیدگان تماشاگران پرشمار نراتزوری بازی کند.این تعداد از تماشاگران برای دیدن اینتر در طول فصل یعنی در هر بازی برای افعی ها تقریبا به اندازه ورزشگاه آزادی(78 هزار نفر) هوادار آمده است.

اینتر در فصل گذشته سری آ نمایش خوبی را با مربیگری اینزاگی داشت و در نهایت موفق شد 4 هفته به پایان لیگ قهرمانی اش را قطعی کند.مهدی طارمی هنوز به صورت رسمی در باشگاه اینتر معارفه نشده ولی بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا در این بازیکن تا ماه آینده رسما قرارداد 2 ساله اش را با قهرمان سری آ امضا می کند.

عکس | تیم مهدی طارمی محبوب تر از ریال و میلان

بر اساس گزارش سایت ترانفسر مارکت، بورسیا دورتموند با حضور 81 هزار و 305 تماشاگر به صورت میانگین در هر بازی، «پُرتماشاگرترین تیم قاره سبز» در فصل 2023-2024 شناخته شد.نشریه گازتا دلو اسپورت می نویسد که اینتر در طول فصل بیشترین درآمدزایی را نسبت به بقیه های داشته و «پُردرآمدترین تیم فصل سری آ» لقب گرفت.پرتماشاگرترین تیم های فصل گذشته در اروپا به ترتیب زیر هستند:1-دورتموند (81 هزار و 305)2-بایرن مونیخ(75 هزار)3-منچستریونایتد(73 هزار و 534)4-اینتر(72 هزار و 838)5-ریال مادرید(72 هزار و 61)6-میلان(72 هزار)7-رم(62 هزار و 925)

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | تیم مهدی طارمی محبوب تر از ریال و میلان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | تیم مهدی طارمی محبوب تر از ریال و میلان"، کلیک کنید.