عبادی پور: در کمپ قهرمان المپیک هستیم/ همه چیز عالی است

عبادی پور: در کمپ قهرمان المپیک هستیم همه چیز عالی است

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، گفت: در کمپ قهرمان المپیک تمرین می کنیم و همه چیز عالی است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری مجله gcorg، میلاد عبادی پور درباره آخرین وضعیت تیم ملی و اردوی برون مرزی برزیل، گفت: تیم ایران تمرینات خود را در کمپ قهرمان المپیک دنبال می کند که همه امکانات را دارد و بهتر از اینجا جایی برای اردو پیدا نمی شود.

وی با بیان این که تیم های ملی برزگسالان و رده های سنی مختلف مردان و زنان برزیل در این کمپ تمرین می کنند، تصریح کرد: همه چیز عالی و حتی بهتر از عالی است.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با برزیل گفت: تیم ایران چند روز قبل از اعزام به برزیل کامل شد و هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است. قطعا مسابقه مقابل برزیل کار آسانی نیست، اما تیم ایران عملکرد مثبتی مقابل این تیم داشت.

وی با بیان اینکه تیم ایران از بازیکنان جوانی تشکیل شده است، تصریح کرد: در دو مسابقه مقابل برزیل یک سری اشتباهات داشتیم که باید درست کنیم، ولی عملکرد خوبی مقابل این تیم داشتیم. در ادامه مسیر و گام به گام حتما بهتر خواهیم شد.

تیم ملی والیبال ایران روز شنبه در سومین و آخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف برزیل خواهد رفت و سپس کمپ فدراسیون والیبال این کشور را به مقصد هتل محل برگزاری مسابقات لیگ ملت ها ترک خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبادی پور: در کمپ قهرمان المپیک هستیم/ همه چیز عالی است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبادی پور: در کمپ قهرمان المپیک هستیم/ همه چیز عالی است"، کلیک کنید.