ششمی رستمیان در تپانچه 25 متر جام جهانی

ششمی رستمیان در تپانچه 25 متر جام جهانی

هانیه رستمیان، تیرانداز المپیکی ایران در فینال تپانچه بادی جام جهانی باکو در رده ششم ایستاد.

به گزارش مجله gcorg، در هشتمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو هانیه رستمیان در دومین فینال تپانچه 25 متر زنان در رده ششم قرار گرفت. 

او در پایان مرحله مقدماتی در مجموع مرحله دقت و سرعت با 560 امتیاز در رده هفتم ایستاده و راهی فینال شده بود.

پیش از این در روزهای قبل این مسابقات ماده تپانچه 25 متر زنان یکبار انجام شده بود که در پایان آن هانیه رستمیان به فینال رسید و در فینال در رده پنجم قرار گرفت. در این رقابت کیم یجی کره ای با ثبت نمره 42 در فینال رکورد این ماده را شکست.

هانیه رستمیان به عنوان اولین ایرانی سهمیه المپیک پاریس را کسب کرد. 

در ادامه مسابقات امروز نجمه خدمتی و فاطمه امینی در مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت رقابت خواهند کرد که دومین رقابت سه وضعیت در این رقابت ها است. 

مسابقات تیراندازی جام جهانی از 13 تا 21 اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو برگزار می شود. ایران در این مسابقات در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم وتیم میکس تفنگ (شرمینه چهل امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تپانچه 25 متر هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شد.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل امیرانی سی و ششم شدند. در تفنگ سه وضعیت نیز امیرمحمد در رده سی ام، پوریا نوروزیان در رده پنجاه و پنجم و نجمه خدمتی در رده سی و هفتم قرار گرفتند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ششمی رستمیان در تپانچه 25 متر جام جهانی" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ششمی رستمیان در تپانچه 25 متر جام جهانی"، کلیک کنید.