راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل آغاز شد/ آماده باش ماموران پلیس

سخنگوی فراجا اعلام کرد که راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور در امنیت کامل آغاز شده است و ماموران پلیس بار اصلی تامین امنیت آن را برعهده دارند.

سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با مجله gcorg، در این باره گفت: پلیس از مدت ها قبل با استفاده از توان پلیس های تخصصی اقدامات خود برای تامین امنیت راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای سراسر کشور را آغاز کرد و خوشبختانه در نتیجه این اقدامات نیز راهپیمایی با حضور ماموران و در امنیت کامل آغاز شده است.

سخنگوی فراجا با بیان اینکه هیچ موضوعی مراسم راهپیمایی 22 بهمن در ایران را تهدید نمی کند و کشور در امنیت کامل است، گفت: ماموران پلیس از آمادگی لازم برخوردار بوده و استقرار آنان تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت. همانطور که گفتم پلیس های تخصصی در تامین امنیت راهپیمایی مشارکت دارند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات پلیس اتخاذ تمهیدات ترافیکی در مسیرهای برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور است، گفت: در این زمینه نیز اقدامات خوبی از سوی همکاران من در سراسر کشور انجام گرفته است.

منتظرالمهدی درباره فعالیت های جانبی پلیس در راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: علاوه بر موضوع تامین امنیت راهپیمایی و تمهیدات ترافیکی، پلیس با دایر کردن چندین غرفه اقدام به ارایه خدمات انتظامی، مشاوره و مددکاری به مردم و راهپیمایان عزیز کرده است.

سخنگوی فراجا همچنین گفت: در کنار آماده باش ماموران، تمامی اقدامات و امورجاری انتظامی نیز همچون گذشته از سوی رده های مختلف انتظامی و پلیس های تخصصی در حال انجام است و هم اکنون که همکاران من در تامین امنیت این مراسم در سراسر کشور مشارکت دارند، ماموران پلیس راه در جاده ها، مرزبانان در مرزها و … مستقر بوده و نسبت به تامین امنیت اقدام می کنند. در نتیجه همین اقدامات نیز امروز ایران عزیز ما در امنیت کامل است.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل آغاز شد/ آماده باش ماموران پلیس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل آغاز شد/ آماده باش ماموران پلیس"، کلیک کنید.