جدال بین صعود و سقوط

جدال بین صعود و سقوط

مجله gcorg/یزد یکی از مهم ترین مسابقات این هفته لیگ دسته اول فوتبال ایران را تیم های داماش و چادرملو در رشت برگزار خواهند کرد.

 بیست و هفتمین هفته از لیگ آزادگان ایران روز گذشته (یکشنبه 26 فرودین) آغاز شد؛ و یکی از مهم ترین مسابقات این هفته را تیم های داماش گیلان و چادرملو اردکان از ساعت 16:45 امروز در ورزشگاه عضدی شهر رشت انجام می دهند.

 تقابل بین نماینده اردکان و گیلان، دو تیم بالا و پایین جدول، در این هفته می تواند نقش تعیین کننده در صعود یا سقوط آنها از لیگ یک را داشته باشد.

رقابت نزدیک و شانه به شانه سه تیم چادرملو اردکان، فجر سپاسی شیراز و نفت مسجدسلیمان، حساسیت در هفته های پایانی لیگ در بالای جدول را برای تثبیت جایگاه خود در رده دوم و قطعی کردن صعودشان به لیگ برتر دوچندان کرده است؛ و همین حساسیت در انتهای جدول نیز بین تیم های داماش گیلان، شاهین بندرعامری و خوشه طلایی برای بقا در لیگ وجود دارد.  

شکست در این بازی برای شاگردان «سعید اخباری» در چادرملو که رویای لیگ برتری شدن را در سر دارند و فاصله آن ها تا تحقق چنین آرزویی تنها هشت هفته است، اصلا خوشایند نیست.  

اما در آن سوی میدان یاران «نظر محمدی» در داماش با توجه به خطر سقوط چیزی برای از دست دادن ندارند؛ و تمام تلاششان را برای خروج از منطقه بحران و بقا در لیگ با پیروزی مقابل چادرملو رده دومی خواهند کرد.

چادرملو با کسب 17 از 26 بازی و با احتساب 55 امتیاز در رده دوم جدول و داماش گیلان با کسب تنها 4 برد از همین تعداد بازی و با احتساب 19 امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارد؛ اعداد و ارقامی که نمایانگر کیفیت بسیار پایین تر داماش به چادرملو است؛ و داماشی ها باید در بازی امروز به حضور تماشاگرانشان و اتفاقات پیش بینی نشده این بازی دلخوش باشند.

این دو تیم در بازی دو رفت خود در ورزشگاه نصیری یزد به مصاف یکدیگر رفتند؛ که نتیجه این دیدار با پیروزی 2 بر صفر چادرملو همراه بود.  

قضاوت داور لیگ برتری برای بازی سرنوشت ساز لیگ یک

حساسیت این دیدار موجب شده تا کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم یک داور لیگ برتری را برای این بازی انتخاب کند.

علی صفایی که در هفته بیست و یکم لیگ برتر قضاوت دیدار تیم های هوادار و استقلال تهران را برعهده داشت، این بازی را سوت می زند.

همچنین علی اکبر نوری و علی فراهانی نیز که در لیگ برتر کمک داور هستند علی صفایی را همراهی می کنند.

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدال بین صعود و سقوط" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدال بین صعود و سقوط"، کلیک کنید.