برنامه‌های ویژه‌ برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

برنامه‌های ویژه‌ برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران - خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مجله gcorg، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاح مرکز فرهنگی و تفریحی شهدای اردیبهشت ویژه مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران که با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان در مجتمع گردشگری کوثر البرز برگزار شد با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، به‌ویژه سیدالشهدای خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای همراه، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه‌ای برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران با افتتاح این مرکز فرهنگی و تفریحی دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تقدیر از ایجاد این مرکز توسط سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی کوثر، گفت: تصمیم انقلابی بود که این امکانات در اختیار خانواده‌های شهدا و ایثارگران قرار بگیرد که اگر دریغ می‌شد، کار اشتباهی بود. بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه‌ای برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران با افتتاح این مرکز فرهنگی و تفریحی دارد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان‌کرد: این مرکز افتتاح شد تا مادران. همسران و دختران شهدا فعالیت ورزشی و تفریحی داشته باشند هر چند که از مراکز شهری ما دور است اما به استان‌های تهران، قم و قزوین نزدیک است و می‌شود سفر یک و دو روزه در نظر گرفته شود.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: امیدواریم اردوهایی تفریحی و فرهنگی در نظر گرفته شود تا بانوان شاهد و ایثارگر از آن استفاده کنند و توجه به این نگاه فرهنگی گسترش بیشتری پیدا کند تا خانواده شهدا و ایثارگران از برنامه‌های فرهنگی بیشتر بهره‌مند شوند.

در پایان این مراسم با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مادران شهدا، مرکز تخصصی فرهنگی و تفریحی شهدای اردیبهشت ویژه مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران افتتاح شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه‌های ویژه‌ برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه‌های ویژه‌ برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران – خبرگزاری مجله gcorg | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.