آنچلوتی: عملکرد ریال جادویی است / این بهترین تیمی است که هدایت کرده ام

آنچلوتی: عملکرد ریال جادویی است / این بهترین تیمی است که هدایت کرده ام

سرمربی ریال مادرید از صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است و عملکرد تیمش در دیدار برابر بایرن مونیخ را ستود.

به گزارش مجله gcorg، ریال مادرید یک بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

ریال در دیدار برگشت نیمه نهایی توانست با نتیجه دو بر یک بایرن مونیخ را شکست دهد تا حریف دورتموند در بازی فینال شود.

به نوشته آس، کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: یک بار دیگر به فینال صعود کردیم. این اتفاق برای ریال زیاد رخ می دهد. هواداران تیم را به روبه جلو تشویق کردند و در این ورزشگاه زیبا و بزرگ جشن صعود گرفتیم. بازیکنان ریال تسلیم نمی شوند و به سادگی بگویم که شب جادویی دیگری را تجربه کردیم.

او ادامه داد: در این دیدار سخت عقب افتادیم اما تمرکز خود را از دست ندادیم و توانستیم در دقایق پایانی به بازی برگردیم و گل پیروزی را هم به ثمر رسانیم. بازیکنان ریال فصلی را تجربه می کنند که هیچ کسی انتظار آن را نداشت. حتی خود من هم پیش بینی نمی کردم که تا این اندازه خوب باشیم. کشتی ریال یک ناخدا به اسم فلورنتینو پرس دارد و بقیه خدمه آن هستند. توانستیم این نسل از بازیکنان ریال را در بهترین حالت قرار دهیم و اکنون در آستانه یک قهرمانی دیگر هستیم. من واقعا مدیون این بازیکنان هستیم که نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. ما بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. به نظرم این بهترین تیمی است که هدایت آن را برعهده داشته ام.

آنچلوتی درباره درخشش خوسلو که به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شد و دو گل به ثمر رساند، گفت: خوسلو مثال زیبایی از این تیم باشکوه است. این بازیکن به خوبی وضعیت و تفکر ریال را نشان داد. او در فصل جاری زیاد بازی نکرده است اما بسیار مفید بوده است. او هیچ وقت ناامید نمی شود و همواره با اعتماد به نفس بالا آماده است تا به تیم کمک کند. ما در فصل جاری مشکلات زیادی داشته ایم. بازیکنان مصدوم تیم زیاد بودند. برای مدتی وینیسیوس و بلینگام و چندین بازیکن دیگری خود را نداشتیم اما ناامید نشدیم و همواره در بهترین حالت قرار داشتیم. باید از نقش پر رنگ هواداران هم سخن به میان آورم که همواره در کنار تیم بوده اند و در این بازی هم به خوبی به ما کمک کردند. ریال هیچ وقت تسلیم نمی شود.

سرمربی ریال در پایان درباره اعتراض توماس توخل به داوری گفت: صحنه پایانی کاملا روشن بود. داور در سطح بالایی بود. ما هم به صحنه لغو گل ناچو اعتراض داشتیم. 

پایان خبر مجله gcorg

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آنچلوتی: عملکرد ریال جادویی است / این بهترین تیمی است که هدایت کرده ام" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آنچلوتی: عملکرد ریال جادویی است / این بهترین تیمی است که هدایت کرده ام"، کلیک کنید.